Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aura a její těla

13. 6. 2010

AURA a všechna naše těla

Aura je energetické vyzařování člověka, v němž se zrcadlí vše, co se jeho života týká- emoce, charakter, stav ducha i těla.
Pomocí aury můžeme informace přijímat i odesílat. 
Aura má specifické vlastnosti a její vyzářování nám o lidech spoustu napoví. Někteří lidé jsou  auru schopni vidět, někteří pak jen ve formě energie a ti lepší dokáží rozeznat jednotlivé barvy a nakonec i barvy čaker.
Víme o tom,že máme 7 energetických obalů kolem našeho těla:

Rozeznáváme:

- ÉTERICKÉ TĚLO: je nejblíže našemu fyzickému tělu(asi 2-5 cm od povrchu), toto pole vzniká při narození a umírá několik minut po smrti fyzického těla. Soustředí se na smysly a hlavně spolupracuje s emocemi a mentálním tělem. Přijímá informace.

- EMOCIONÁLNÍ TĚLO: je 5-20 cm od povrchu těla, představuje pocity a emoce, my potřebujeme energii nahromaděnou v tomto obalu uvolnit nebo bychom se mohli sami udusit ve svých vlastních emocích, veškeré emocionální strádání se po čase může projevit jako nemoc.

- MENTÁLNÍ TĚLO: má kulatý tvar, vztahuje se k myšlenkám, podvědomí i vědomí, zde se zrcadlí naše hodnoty a tělesné smysly. Může vstoupit do jiných sfér. Mentální tělo však vnímá všechno, co se děje jenom jako divák, avšak bez emocí.

- TĚLO SPIRITUÁLNÍ: toto tělo má dvě dimenze. Měli bychom  se naučit nesobeckosti a mít dobro jiných i za dobro své a zbavit se svých tužeb. Pokud se to naučíme, pak postoupíme do té vyšší dimenze, pokud ne, pak zůstaneme tam, kde jsme anebo ještě klesneme níže, co se týče vibrací.

- ÉTERICKÉ TĚLO NEGATIVNÍ: Má přímé spojení s Karmou- tj. zde se ukládají naše špatné a dobré počiny, které se nám vrací v dalších inkarnacích.

- TĚLO NEBESKÉ: Je to nádhera a pýcha naší duše. Zde se ukládají informace o našem celkovém duševním a duchovním bytí. Zda jsme zlí nebo dobří. Zde se vše ukládá.

- TĚLO KAUZÁLNÍ: Tady dochází k odplatám, je tělo příčin a následků.Chrání všechna naše ostatní těla.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář