Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aura poškozených čaker

15. 4. 2011
Poškozená aura v oblasti 1. čakry
se projeví tím, že máme pocit, že jsme nepříjemní a vypočítaví, přijímáme rozhodnutí, která si řádně nepromyslíme, říkáme si, jak se nemožně chováme a máme pocit, že s tím nedokážeme přestat.

Poškozená aura v oblasti 2. čakry
Zjistíme, že se náš vztah k rodině začal měnit,ztratíme elán, cítíme se osamocení a neužiteční.Únik energie z této čakry může být mylně vykládán jako deprese. Někdy začneme závidět úspěch, můžeme být žárliví, máme potíž mluvit pravdu a nutíme lidi, aby jednali podle našeho přání.
V krajním případě se mohou stát tito lidé teroristy.

Poškozená aura v oblasti 3. čakry
Úbytek energie se projevuje tak, že strkáme hlavu do písku jako pštros. Vyhýbáme se zodpovědnosti za práci, za zdraví, bojíme se vyjít z domu, nedůvěřujeme lidem, nenávidíme je.

Aura a 4.čakra
Úbytek energie se projevuje jako cynismus, krutost, necitlivost, roztěkanost, úzkost, vyvoláváme bezobsažné a zbytečné diskuse a hádky, zrazují a krutě žertují.

Co se děje u 5. čakry
Obviňujeme minulost a lidi té doby ze všech malérů, ztráta zájmu o výsledky své práce, neláká je úspěch, naslouchají sobě, vzdalují se od ostatních.

Čakra třetího oka
Ztráta inspirace, smyslu pro humor, odtažitost od lidí.

7. čakra
Začneme přitahovat nesprávné lidi, kteří nás potáhnou k alkoholismu, drogám, krádežím apod.

Aura poškozená násilím
bývá po sledování televizních programů, které jsou plné násilí, poslechu znepokojivé hudby,počítačové hry. Silně projevené emoce mohou poškodit i auru nenarozeného dítěte a oslabit jeho čakry.

Energetické díry v mentální a astrální rovině
vznikají, když  nám někdo úmyslně posílá negativní energii. Může vysílat různé příkazy a na jejich základě už aura nejen ztrácí energii, ale začíná vibrovat jinak, jako by Vás někdo dekodoval.Může se to stát třeba v zaměstnání, nepřející kolega
může vyvolat
i pád z funkce.

Energetičtí upíři jsou úmyslní, neúmyslní a dočasní.

Úmyslní
jsou ti, kteří vědomě využívají vaši energii. Ukradnou a je jim lépe. Provokují, vyvolávají hádky, přistoupíte-li na jejich "hru", stanete se zdrojem energie pro ně. V hněvu vás energie opouští a přechází k němu.

Neúmyslní upíři
jsou třeba matky, jsme s nimi spojeni pupeční šňůrou, a potom neviditelnou energetickou šňůrou. Do šesti let jsme napojeni pomocí druhé čakry a máme s matkou stejný aurický obal.
Po dovršení šestého roku se osamostatníme a vytvoříme si vlastní aurický obal.
Matky někdy chtějí zabránit osamostatnění dětí, láska matky se tak může proměnit v dusivou lásku, která může přejít až v nenávist dítěte, které není schopné postavit se na vlastní nohy.

Dočasní upíři
Dočasným energetickým upírem se stáváme, když se cítíme nemocní nebo osamoceni a máme touhu někomu se vyplakat na rameni, tak se staneme  jeho dočasným upírem. Tato energie se ale rychle doplní.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

huceni v pravem uchu

(marie, 24. 4. 2013 11:38)

dobry den prosim vas jestli byste mi nemohla pomoc huci mi v pravem uchu jestli treba nemam zablokovanou nakou cakru dekuji za odpoved muj email je zdenekhajas78@googlemail.com