Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vidíte auru?? Víte, co vám říká??

18. 1. 2010

Aura - Výuka vidění aury

 

Ve slovnících se uvádí, že aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé.

Ovšem energetické pole existuje i kolem věcí. Je pravda, že aura obklopuje tělo, ale zároveň je součástí i každé buňky. Je tedy součástí těla, ne jen něco co jej obklopuje. Aura je obrazem naší osobnosti, způsobu života, myšlenek a emocí. V ní se zřetelně odráží náš mentální, psychický a duchovní stav. Aura je u každého člověka zcela specifická, jedinečná a nezaměnitelná.

 

Je zajímavé si uvědomit, že aura není tvořena nějakým druhem světla, ale je takzvanou osobitou energií každého z nás. Ovšem k jejímu vidění světlo do jisté míry potřebujeme. Aura se ve slunečním světle zvětšuje a ve tmě naopak mírně zmenšuje. Nikdy nemizí úplně a na poprvé je možné ji vidět jako slabý namodralý proužek energie. Schopnost vidět auru je jistý druh jasnovidnosti, kterou máme všichni, pouze ji neumíme používat. Ve skutečnosti mnoho lidí vidí auru v dětství, ale s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácí.

 

Jak vidět auru ?


Než začneme,chtěla bych ty z vás,kteří nosíte brýle požádat, abyste je odložili, neboť je prokázáno, že jste schopni vidět auru lépe bez brýlí než s nimi. Ovšem je to čistě na vás :o)

Osoba, na které budeme chtít pozorovat auru, by se měla postavit asi 10 – 15 cm od zdi. Pozadí by mělo být buď čistě bílé, nevadí světle béžová, nebo černé. A co se světla týče, ideální je šero. Večer když se začne stmívat tak, že v místnosti je ještě vidět aniž bychom museli rozsvítit světlo.

 
 
 Postavíme se minimálně 1m, ale maximálně 3m před osobu u zdi a zaměříme se na obrys postavy aspoň na 10 sekund. Pak přejdeme volně zrakem na plochu zdi, nejlépe v oblasti ramen a hlavy. Energie aury vyzařuje nejvíce z korunní čakry na vrcholu hlavy a pak též z ramen. Oděv přirozeně auru částečně omezuje a stěžuje vidění a naopak mentální energie, která vyzařuje z korunní čakry ji dělá snadněji viditelnou. Jakmile auru spatříte, nesnažte se svůj zrak zaostřit na ni. Možná vám zmizí, ale opakujte pokus tak dlouho, až ji budete schopni vnímat stále. Někomu pomáhá malinko přimhouřit oči!


Pokud nemáte k dispozici pokusnou osobu, můžete sledovat svou vlastní auru. Postavte se čelem ke zdi a svou vlastní ruku si dejte do výše očí cca 5 – 10 cm od zdi. Prsty by měly směřovat nahoru. Dívejte se skrze roztažené prsty na zeď, nejlépe mezi ukazováčkem a palcem. Až se vám objeví kolem ruky aura v podobě jemné světlé stříbrobílošedé mlhy, zaměřte svůj zrak nad vrcholky prstů. Uvidíte jemné paprsky energie, která vám z nich bude proudit. Jako kdyby vám začaly růst tenké nehty.

 

Barva aury určuje povahu. Jací jste vy? 

Ty jsi zlatá!!! Už jste tuhle větu z úst vašich známých či přátel slyšela? A víte, že možná mají pravdu? Možná jste opravdu zlatá – tedy ne přímo vy, ale barva vaší aury. Co to znamená?

Můžeme vyzařovat barvu?

Aura má mnoho pruhů

 Naše aura – což je podle mystiků energetické pole, které vyzařuje nejen z nás, ale z veškeré hmoty – obsahuje mnoho různě zbarvených pruhů.

Jeden či dva, které jsou nejblíž u našeho těla, odhalují hlavní smysl naší existence na této planetě.Tyto pruhy nejblíže našeho těla se obvykle nemění, ale vnější pruhy naší aury mění barvy a velikost často, protože odrážejí to, co se s námi v určitém okamžiku děje.

• barvy tělesné (červená, oranžová, magenta a žlutá)
• barvy mentální (mentálně zlatá, tělesně zlatá, citlivě zlatá, milující zlatá a zelená)
• barvy emocionální (modrá, fialová, indigová, levandulová a krystal)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář