Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

 Napadá Vás něco, co potřebujete vědět? Chcete se podělit o zkušenost, zážitek či názor?

Máte tu prostor a uvítám moc ráda všechny podněty :o))

 

Hanka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pomoc

(Bára, 31. 5. 2017 11:26)

Dobrý den, obracím se na Vás protože už si nevím rady. Bydlím ve dvoupatrovém baráku. V prvním patře bydlím s manželem a s klukem a ve druhém patře bydlí tchán se tchýni. Tchán pracuje s kyvadlem. Nevycházíme spolu moc dobře. V noci cítim v místnosti jakoby se tam pohybovalo více lidí, když v noci ležím vidím někoho nademnou stát. Máme se synem po těle modřiny, jsme všichni pořád nervozni, často brečím a nevím proč. A ted už i přes den slyším kroky v bytě, ale jenom když jsem sama doma. Zavolala jsem faráře, vysvětil celý dům a nepomohlo to. Obracím se na Vás s prosbou o pomoc co mám dělat. Děkuji

Kontakt v Olomouci?

(Alesssek, 11. 5. 2016 14:56)

Zdravim Vas, nevite/doporucite kartarku a cisteni karmy v Olomouci? Napr z vlastni zkusenosti? Diky

Duše, co tančí císařský valčík

(Aneta Schauerová, 16. 10. 2014 10:28)

Dobrý den, dovolte mi představit Vám svoji novou knihu. Jedná se o jasný návod toho jak pracovat se svým egem a duší, mít se rád a milovat tak následně i druhé. Děkuji Vám předem za podporu a jsem otevřena všem názorům. Zdarma si můžete přečíst úryvek z knihy například zde:

http://www.kosmas.cz/knihy/198575/duse-co-tanci-cisarsky-valcik/

Čakry

(Ren, 8. 8. 2014 9:45)

Když duchovně rostete tím dosahujete tzv. harmonizace čaker (můj názor i název z mé praxe). Harmonizace čaker v praxi udělá z čaker stejně se točící a vibrující tunel (samozřejmě každá čakra na své vlastní vibraci) až do toho stupně, kde se v poznání nacházíte. Dle toho lze poznat o sobě (o vás) hodně ;) a můžete krásně vidět, proč máte ty či ony názory, proč se "bahníte/rochníte" v tomto či onom,... atp. Je to překrásné. Doporučuji zkusit. Harmonizovat až tam kam vás to pustí ;) a pak si najděte, co to znamená a obsahuje (čeho se týká) právě ta vaše poslední harmonická čakra - či se zeptejte ;)

Čakry

(Zlata, 14. 2. 2014 22:27)

Ahoja, mě by zajímaly čakry, skoro všude se dočtete že čakry se toči u žen první doleva, další doprava atd u mužu obráceně. Teď čtu knihu Ruce světla, kde autorka pracuje již několik let s aurickými poli a samozřejmě i čakrami a píše,že čárka která není blokovaná či jinak zdeformovaná se vždy točí po směru hodinových ručiček, což má i svou logiku. Otázka tedy zní co je pravda? Jak došli někteří k tomu, že se točí jedna po směru a další proti směru?

Re: Čakry

(Hanka, 15. 2. 2014 21:33)

Ahoj, z mojí praxe vím, že čakry se točí střídavě. Po absolvování několika seminářů a kurzů, přečtení mnoha knih jsem zjistila, že, a pro mě je to celkem logické, se točí střídavě, podle mě to je jako jin a jang, že do sebe čakry ženy a muže zapadnou a vytvoří jeden aurický celek. Když jsem se snažila klientovi čakry srovnat pravotočivě, vždy o dalšího sezení se otočily a přitom byly harmonizované. Takže ano, teze je to nejspíš správná, že by měly být pravotočivé, ale.... realita je jiná, alespoň v mých zkušenostech :o). Má-li někdo jiný názor, podělte se prosím s láskou Hanka

Re: Čakry

(Renata, 4. 5. 2014 15:13)

To je individuální záležitost.Na této planetě je vše rozmanité. Každá kapka deště je jiná, každá sněhová vločka je jiná. U každého člověka se čakry motají jinak. Zasvěcuji do reiki a má to hodně spojitostí s čakrami. Důležité je, aby byly čakry pročištěné.Renata.

Re: Re: Čakry

(Hanka, 4. 5. 2014 15:34)

Ano, Renato, při zasvěcování do Reiki i jiných energií hrají čakry stěžejní roli, to je nesporný fakt.Sama s tím mám hojné zkušenosti. Moc děkuji za Váš názor H. :o)