Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ama Deus

Ama Deus 

Je šamanská forma léčení, stará zhruba 6000 let a je to metoda léčení používaná u guaranských indiánů. Tito indiáni jsou přesvědčeni, že neexistují ve své podstatě žádné nemoci, ale že negativní vlivy zvenčí způsobují pocity nerovnováhy. Díky odstranění těchto cizích negativních energií dosáhneme opět pocitu rovnováhy v tělě a tím opět nastolíme pocit zdraví.

Ama Deus je opravdu velice silný léčebný systém a je to jeden z nejpřirozenějších systémů vůbec

V tomto systému, který vás přenese do prudkých, divokých a velmi silných energií šamanů,  máte možnost využít speciálních symbolů, které jsou především používány pomocí třetího oka.
Nebude to předepsaný postup, který vám přikáže co máte dělat, ani staré dogma. To vy sami pocítíte, jak chutná ten život ve ZDROJI a ve jménu "Já jsem".

  Posvátný pták Guaranských indiánů v Brazílii zvaný„Uirapuru" je používán k vyvolání této posvátné energie.

   Celková velikost tohoto ptáčka je 12 cm. Je také nazýván ‚muzikantem lidu', neboť jeho zpěv se velmi podobá zvuku malé zobcové flétny. Když tento ptáček navštíví vaše obydlí ( v Brazílii ), přinese vám mír, štěstí, lásku a harmonii.

   Nedá se naštěstí držet v zajetí a tak těší svým krásným zpěvem obyvatele dešťového pralesa.

S touto energií opravdu musíte pracovat a hlavně se s ní sžít, nebo vám jsou veškeré manuály a certifikáty k ničemu. Musíte žít tím, že JSTE. Budete moci plně využít svůj potenciál léčby všech úrovní lidského bytí, práci s karmou.  Nikdy však nesmíte zapomenout na svoji vlastní pokoru. Musíte vědět, že vy jste prostředníkem, který vykonává svůj úděl, svoji práci.  Při správném pochopení práce s touto skutečně báječnou energií začnete chápat moudrost Universa, jeho sílu a nevyčerpatelnou energii, která je všude okolo nás. 

Celková práce se v systému spočívá na prolnutí se se světem přírodních duchů, bytostí a sil. Jde o skutečnou bránu k srdci Matky Gaii, k Matce Zemi, která nás miluje a prostoupí nás jako své děti. Nejen pocit mateřské lásky, bezpečí a klidu, avšak i síla na propojení se s kameny, stromy, zvířaty, zemí, místy, lidmi, elementy, ...

 

 

 

Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy,zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Pracuje s 26. symboly, které se učí poměrně snadno a mají skutečně širokospektrý záběr. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli a kreslí tyto symboly jako slova boha Tupa. Používání názvů těchto symbolů neovlivňje jejich účinnost, ale usnadňuje jejich rychlejšímu naučení.

Energie lze využít k léčení a ošetření na fyzickém, emočním a duševním těle u lidí, ale i zvířat, rostlin... přírody.

Lze ji využít jako doprovod umírajícímu, aby dotyčný pochopil, že smrt je nový začátek.

Novorozencům pomáhá k zorientování se na zemi.

Vede ke spiritualitě - spiritualní informace.

Minulé životy – přístup ke kronice Akasha.

Zasílání energie nadálku... atd.

 Ama Deus není v žádném případě reiki. Je to ojedinělý případ skutečně přírodní síly, systému, který využívá symbolů a několika technik, jež jsou podobné s reiki systémy. Například- odesílání energie na dálku.

Podmínkou pro zasvěcení do systému AMA DEUS je mistrovský stupeň reiki (nebo alespoň vyšší vibrace) a již základní práce s přírodními živly,  energiemi, aby bylo možno využít veškerého možného potenciálu. Nebo jinou variantou je člověk, který pracuje s energiemi, má rozvinutý potenciál a zajímá se o šamanismus.

         Tato šamanská energie se aktivuje ve dvou stupních

 

1 stupeň : Pajé

Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy

 

2. stupeň: Schamane

Opravňuje být kanálem této božské síly, včetně oprávnění zasvěcovat tuto energii dalším žáků.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář