Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělská Reiki

 Andělská Reiki
 
 

Andělská reiki je božská léčivá energie,  která na naši planetu přichází v souvislosti s její transformací a přechodem k vyššímu vědomí.

Jako lidé jsme nyní dospěli do bodu, kdy jsme připraveni převzít tento dar čisté síly  z andělské říše světla, systém, který v roce 2003 obdržel Kevin Core od archanděla Metatrona.

Zasvěcení do Andělské reiki člověku přináší přímý kontakt s andělskou říší, zlepší jeho schopnost naladit se na andělskou energii, zvýší jeho vibrace a umožní mu používat andělskou energii při léčení.

Při andělském zasvěcení/naladění jsou studentům předány posvátné symboly - aktivované archandělem Metatronem .

Tyto symboly byly lidem dány v dobách Atlantidy, aby je spojovaly s vyšším aspektem toho, kdo jsou.

Naladění Andělské reiki 1. a  2. st.  vám přinese

  • 8 božských multidimenzionálních symbolů, které budou integrovány ve vašem energetickém těle.
  • ještě před naladěním dochází k přetnutí karmy a k hlubokému čištění od andělských bytostí 
  • získáte naladění na andělskou říši světla v 11. dimenzi, které vám zprostředkuje archanděl  Metatron a Sarimové, včetně naladění předané 30 archanděly, hlavními nebeskými knížaty.

Jaký je rozdíl mezi Andělskou reiki a jinými Reiki systémy?

„Systém léčení zvaný Reiki a jeho symboly, byl původně praktikovaný v Atlantidě. Kněží těmito vibračními symboly kontaktovali božské síly a aplikací na uzavřený systém fyzického těla vnášeli soulad a harmonii do archetypů, na kterých je toto tělo vystavěné.

V souvislosti s cestou lidstva hlouběji do hmoty se tyto léčebné praktiky Atlantidy ztratily. Ovšem systém byl v roce 1880 znovu objeven Dr. Usuim.

 Andělská reiki jako systém léčení používá symboly božských archetypálních energií, které dokáží obnovit božské vibrace všech sedmi těl člověka. Aby byly studentům předány skutečně čistě, nepředává je učitel, který vede seminář nebo posílá zasvěcení na dálku. Ten pouze otevře prostor - energetický vír, kterým pak mohou andělé u každého studenta zhmotnit svou energii a ukotvit mu symboly v příslušných čakrách. Symboly jsou tedy předávané s božskou vibrací, působící na vědomí každého studenta.

V tomto systému jsou všechna tradiční zasvěcení tedy 1 – 4, a navíc ještě dvě další zasvěcení, čistě andělská.

Podle mé zkušenosti jsou tato andělská zasvěcení nejhlubší součástí systému a dochází při nich ke zrychlení spinu každé molekuly lidského těla. Energie studenta tak může lépe splynout s energií andělů, kteří jsou po tomto zasvěcení jeho stálými společníky.“ (Kevin Core)

 

Sedm paprsků lásky a osvícení:
 
ARCHANDĚLÉ jsou poslové, kteří k nám naprosto jednoduchým a praktickým způsobem přivádějí inteligenci vesmíru. Reprezentují sedm principů základních božských ctností – moc, moudrost, lásku, čistotu, léčení, službu a odpouštění - a tyto jsou známé jako sedm paprsků osvícení. Paprsky jsou přiřazovány k sedmi barvám duhy - a každá barva je řízena jedním archandělem.

 

1.Modrý paprsek - síla moci a vůle Archanděl Michael + Mistr El Moria
 
 
3.Růžový paprsek-magnetická síla, láska Archanděl Samuel +Mistr Rowena
 
4.Bílý paprsek - čistota Archanděl Gabriel + Mistr Serapis Bey
 
5.Zelený paprsek - pravda Archanděl Rafael + Mistr Hilarion
 
6.Zlatý a rubínový paprsek - láska a mír Archanděl Uriel + Mistr Nada
7.Fialový paprsek - svoboda Archanděl Ezekiel + Mistr Saint Germain 
 
  
.
2.Zlatý paprsek - síla moudrosti Archanděl Jofiel + Mistr Lanto

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andělské Reiki

(Jarka, 12. 3. 2016 10:55)


Chtěla bych jen vědět kolik stojí toto zasvěcování.

certifikat

(andrea, 6. 9. 2015 22:02)

dobry den,
v obdobi unora a brezna jste me zasvecovala mohla bycte mi poslat prosim certifikat a skripta k Andělské reiki i. stupen. dekuji