Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kundalini Reiki

7. 6. 2010

Kundalini ReiKi

Obrazek


Kundalini ztělesňuje spící energii v nás, která nás spojuje s energií vesmíru. Tato energie je u velké většiny lidí zablokována, protože jsme ztratili kontakt k našemu středu. Kundalini je popisována jako spící hadí oheň. Jen velice málo lidí je schopno Kundalini ve svém životě probudit a dojít tak k neomezené harmonii a osvícení. Kundalini Reiki je cesta, která probudí náš vnitřní energetický oběh opět k životu, rozpustí blokády a skrz volný průtok energie v našem těle, pomůže dosáhnout více štěstí a spokojenosti. Jsme s ní také schopni dát jiným naši energii k léčení. Kundalini Reiki čistí všechny energetické linie v těle od kořenové až po korunní čakru tak, že energie může opět volně protékat tělem.

 

Kundalini Reiki má dvanáct stupňů zasvěcení.

První stupeň Kundalini Reiki
Při prvním stupni je naladěn energetický systém člověka, tak aby mohl léčit kontaktně i na dálku.

Druhý stupeň Kundalini-Reiki
Zesiluje kanály Reiki. Jemně a bezpečně je probuzena energie a oheň Kundalini, který dosáhne minimálně čakry solar-plexu a jste připraveni na úplné probuzení energie Kundalini prostřednictvím Kundalini-Reiki 3.

Třetí stupeň Kundalini-Reiki Mistr/učitel
Tímto zasvěcením může energie proudit plnou silou. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker. Do tohoto zasvěcení jsou zahrnuty zvláštní možnosti:

 

 • Energetické vyrovnání
 • Diamant-Reiki
 • Krystal-ReikiObrazek
 • DNA-Reiki
 • Reiki na porodní trauma
 • Reiki prostorové
 • Reiki pro minulé životy
 • Mimoto se naučíte, jak předávat zasvěcení.

  Kundalini-Reiki Booster I
  Zasvěcení 4,5,6 ještě navýší váš energetický potenciál a můžete do těchto stupňů zasvěcovat i ostatní. (Předpoklad: Kundalini Mistr/učitel)Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu.

  Kundalini-Reiki Booster II
  Zasvěcení do stupňů 7,8,9 Kundalini Reiki. S těmito dalšími třemi zasvěceními dosáhnete plné úrovně Kundalini-Reiki a můžete do těchto stupňů zasvěcovat i ostatní. (Předpoklad: Kundalini-Reiki Booster I.)

  Kundalini-Reiki Booster III
  Zasvěcení do stupňů 10,11,12 Kundalini Reiki. Je dosaženo maximální možné úrovně Kundalini-Reiki. (Předpoklad: Kundalini-Reiki Booster II.)

   

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Kundalini - Reiki

  (Jana, 9. 6. 2010 19:47)


  Mohu potvrdit že to je opravdu úžasná energie !!