Jdi na obsah Jdi na menu
 


Machu Picchu

Díky silnějším vibracím, které lze pocítit na vlastním těle je znatelné, že se mění duchovní úroveň lidí i celé planety. Přicházejí k nám z Universa silnější energie, které nám umožňují hlubší vhled do našeho nitra. Mezi Mistry, kteří dokáží z těchto energií vychannelovat ucelenější systém patří bezesporu Ole Gabrielsen.

Machu Picchu je jednou z naposled vychannelovaných energií. Je to energie vibračně velmi silná a projevuje se pevnějším spojením s Matkou Zemí.

Pracuje se s ní podobně jako s Tachyon 2009. Na rozdíl od Tachyon je však tato energie mnohem silnější.

Po krátkém seznámení s touto energií začíná docházet k postupnému rozpomínání si na schopnosti, které člověk dříve používal jako běžnou součást jeho života.

V tomto systému můžete pracovat jak energeticky, tak i v meditacích.

Ten, kdo se rozhodne projít zasvěcením do této energie by se měl připravit na silnější průběh očistného procesu po zasvěcení.

Je pravda, že více lidí má problémy s uzemněním, takže i následná detoxikace je k tomu odpovídající. Je však také po této proceduře poznat velká úleva a lehkost jak v jednání člověka, tak i po fyzické stránce. Cítíte se lehcí jako byste ze sebe shodili tunu. Přicházejí k vám nápady a jiné vhledy na určité způsoby řešení mnohem snadněji.

Kdo může být zasvěcen do těchto energií?

Ten, kdo by rád s těmito energiemi pracoval.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář