Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mahatmá

9. 7. 2010
Mahatmá energie
Energie zvaná Mahatmá je jedna z vůbec nejsilnějších energií, která byla seslána na Zemi. Známá je již od roku 1987, kdy byla poslána Nanebevzatými Mistry vyvoleným lidem, aby pomáhali energii šířit mezi osobami, které se zajímají o duchovno, aby je sjednotila ve vědomé lásce a hlavně, aby pomohla pozvednout planetu zemi duchovně.
Je to velmi léčivá energie, která revitalizuje žlázy, udržuje nás v kondici, aktivuje naši sexualitu, zajišťuje rovnováhu metabolizmu, posiluje náš imunitní systém a zpomaluje stárnutí. Rychle buduje světelné tělo a urychluje náš vývoj. Před pádem Atlantidy nám přístup k této energii byl odebrán. Od roku 1987 je Mahatma energie na Zemi znovu k dispozici, je důležité o ni požádat. Pro vzestup planety je důležité, aby tato energie měla možnost se projevit skrz nás, protože lidé jsou prostředníkem mezi zdrojem a Zemí. I když je to nejvyšší energie, která je pro nás na Zemi k dispozici, nemusíme se bát, že by nás poškodila. Jde do naší monády, poté do vyššího Já a až pak do těla. Tato energie staví most světla mezi námi a zdrojem. Může být invokována až třikrát denně. Řekněte: "Invokuji Mahatma energii do svého těla." Můžete si ji představit jako paprsek zlatobílého světla, který prochází vámi a kolem vás, a poté ho můžete nasměrovat kamkoli budete chtít.  Obrazek
Známá je též pod názvem „Avatar Syntézy“. A co vlastně je principem této energie? Je to božský nástroj pro navigaci na plnění životních výzev. Dle mého názoru, je rozvíjení našeho Ducha prospěšné, pro navození rovnováhy, klidu a harmonie ve všech oblastech našeho bytí. Fyzické nemoci se léčí rychleji, tím je vyrovnanější psychika a člověk nachází právě tu výzvu, která zvyšuje jeho duchovné uvědomění a slaďuje ho s jeho skutečným Já.
Mahatmá enrgie je léčebný systém, který používá duchovně vedenou sílu k léčbě celého člověka – tělo, emoce, mysl i duši. Toto navozuje pocit klidu a míru, bezpečí a tím se řeší nerovnováha a bloky na kauzální úrovni onemocnění.
Energie Mahatmá:
* tisícinásobně urychlí náš vzestup
* vystaví pro nás světelný most, Antakaranu, který vede ke Zdroji
* je velmi jemná vysokovibrační energie v barvě zlatobílé

* nejefektivnějším způsobem vyrovnává naše žlázy a nově je energetizuje

(hypofýza produkuje živoucí a omlazující hormony)

* když ji zavoláme, proudí naší aurou do těla, pak do Země

* léčí naše emoce, negativní myšlenkové formy, paradigmata, přesvědčení

– která nás omezují a neuvědomujeme si to, naše zablokované části

* očišťuje naše nevyřešené (disharmonické) vztahy a mentální,

emocionální a fyzické tělo

* pomáhá s očistou léčitelům, poradcům a citlivým lidem, kteří na sebe

přebírají problémy jiných lidí

* lze ji posílat pro uzdravení problémů, co je třeba řešit, pro uzdravení i

jiných lidí

* uzdravuje a produchovňuje planetu Zemi, rozšiřuje vědomí všech lidí
* je spojovací článek mezi námi a božstvím
Předpoklad: jakýkoliv mistr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář