Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nanebevzatí Mistři

24. 2. 2010

Nanebevzatí mistři jsou velcí duchovní učitelé a léčitelé, z nichž většina žila na Zemi jako lidé. Jsou to mocní rádci, kteří vám pomohou pochopit vaše životní poslání, sebrat odvahu k uskutečnění významných změn v životě a rozvinout vaše duševní a zhmotňovací schopnosti .  Jsou mezi nimi slavná jména jako Ježíš,Mojžíš,Buddha,Quan Jin,Marie,Yogananda,Aštar a svatí,ale patří sem i ti ,kteří tak slavní nejsou-například jogíni,kteří během svého života přesáhli fyzická omezení.S nadpozemskou láskou v srdcích a neochvějnou oddaností pomáhají nanebevzatí mistři každému,kdo je zavolá na pomoc.Obrazek

Duchovní svět je jemnohmotný svět. Do tohoto světa patří andělé, dévové, Nanebevzatí Mistři. Jsou zde různé úrovně, energie, bytosti.

Bytosti duchovního světa, které jsou spojeny se Zemí, nás podporují  v našich úkolech a záležitostech, při kterých je voláme. Jak tato pomoc vypadá, závisí na jejich pozici, úkolu a vibrační úrovni.

Ochránci, Andělé Strážní a další bytosti vibrující blíže Zemi nám pomáhají zvládat každodenní situace.

Bytosti vibrující výše jako jsou Archandělé a Nanebevzatí Mistři se soustředí na náš vývoj a uvědomování. Pomáhají nám stát se plně celistvými.   

Zasvěcení této linie obsahuje propojení s paprsky Archandělů:


MICHAEL (odvaha, ochrana, síla, pravda)
RAFAEL (léčení, celistvost, jednota)
GABRIEL (síla, vize, inspirace)
JOFIEL (moudrost, inspirace, radost, osvícení)

 Obrazek

A Nanebevzatých Mistrů:


SAINT GERMAIN (změna, transformace, svoboda, nové začátky)
KWAN YIN (soucit, milosrdenství, odpuštění)
KUTHUMI (mír, spokojenost se sebou a svými bližními)
MARIA (soucit, požehnání, léčení; ochrana žen a dětí)
SERAPIS BEY (čistota,důvěra,)
PADRE PIO (uzdravení, odpuštění, duchovní růst)
BUDDHA (vnitřní mír, radost, duchovní růst)
JEŽÍŠ (léčení, odpuštění, oddanost, důvěra, manifestace)
MERLIN (božská magie, psychické schopnosti)
MAITREYA (radost, požehnání a lásku nám i ostatním živým bytostem)
SANAT KUMARA (osvobození pozemského od nízkých energií a otevření Ducha)
ABUNDIA (důvěra, blahobyt, finance)

 Přivolání archanděla Jofiela: Volám Tě k sobě, archanděli Jofieli! Prosím, přijď ke mně, naplň mne svou esencí a vyslyš mou vroucí prosbu: Já, ... (vaše jméno) Tě z upřímného srdce prosím, abys mi pomohl rozšířit můj duchovní obzor tak, abych mohla lépe porozumět Božím zákonům. Naplň mé srdce darem rozlišovat mezi dobrem a zlem a zbav mé myšlenky tvrdosti souzení a hodnocení. Osviť svým Obrazekzlatožlutým paprskem mého Ducha, aby v mém srdci byly rozbořeny všechny bariéry a mé myšlenky se staly láskyplnými. Pomoz mi přijmout samu sebe i ostatní takové, jací jsou, bez soudů a hodnocení, abych tak mohla dosáhnout duchovní dokonalosti. Nechť Tě provází věčné Světlo. Děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Laska je vsim.

(Dalibor, 13. 3. 2016 19:08)

Pravda zvitezi.