Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shamballa 1024

25. 3. 2010

ObrazekShamballa 1024 je systém léčení, se kterým na této planetě pracujeme od roku 2003.
Slučuje v sobě několik typů energie:
Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.

Shamballa pomáhá k léčení lidí vibrujících ve vyšších oktávách. Její energie dobře pomáhají při vzestupu do 4. a 5. dimenze.

Umí osvobodit od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení, jednání, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje nové řetězce DNA a napravuje pokřivené kódy DNA.

Shamballa umí léčit nemoci, které Reiki léčit neumí, je silnější, výrazná a krásná. Zatím co žijeme v 3D (Reiki) Shamballa a její symboly se pohybují v dimenzi 5D!Obrazek

Při práci s Shamballou nepotřebujete symboly, neboť ty již máte vložené do aury vaším mistrem při zasvěcení do jednotlivých stupňů - Levelů.

Shamballa má čtyři stupně, které se nazývají „Level“. V každém Levelu obdrží žák při zasvěcení určitý počet symbolů do aury:

  • Level 1 - 256 symbolů – léčení sebe
  • Level 2 – 512 symbolů – léčení druhých, zvířat, květin, a na dálku
  • Level 3 – 768 symbolů - obsahuje zasvěcení do léčivých energií archanděla Metatrona – napojení na zdroj
  • Level 4 –1024 symbolů – mistrovský stupeň, předávání Shambally dál, čištění karmy, vlastní vývoj

 
Využití: Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a tím rychleji se zregeneruje.

Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni a na takové lidi už nefunguje.

Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Není záměrem, aby byla Shamballa lepší než jiné druhy Reiki linií. Znamená to však, že Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším a to na všech úrovních, včetně Tebe samotného.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Janu

(Hanka, 6. 4. 2010 19:30)

Dobrý den, pro bližší info mě prosím kontaktujte na hankakk@centrum.cz děkuji s láskou Hanka

Shanballa 1024

(Jana, 5. 4. 2010 21:21)

To jsou úžasné energie !!!
Chtěla bych se objednat !