Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shamballa 2002

SHAMBALLA 2002 je pokračováním Shambally 1024. Je to novější a rozšířenější systém, který již obsahuje 2002 symbolů. Tato linie se dělá jako dodatek k Shamballe 1024 a při zasvěcení bude vpraveno do Vaší aury ještě dalších 978 symbolů. Je to vyšší a novější systém, na vyšší hladině vibrací, než Shamballa 1024, který vás ještě více očišťuje a přelaďuje vaši duši opět na vyšší úroveň poznání.

 
Shamballa 2002 je tedy pokračováním, stoupáním výš k čištění podvědomí a kolektivního nevědomí.
Symboly před vstupem do těla procházejí automatickým výběrem, podle toho, co naše bytost nebo bytost klienta potřebuje k harmonickému zachování všech tělesných funkcí. Dále jsou tyto symboly přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit frekvenci kmitů (vibrací).
 
Tento systém je opět reprezentován Mistrem Saint Germainem a řadou dalších Světelných bytostí a Nanebevzatých Mistrů. Channeloval ho Mgr. Zbyněk Kostrhun v roce 2006.
  
Zde jsou slova autora:
"Tento systém jsem channeloval v roce 2006, kdy mi 28. června v 15 hod. byly předány informace o systému a zároveň první zasvěcení, které jsem obdržel od Mistra Saint Germaina a Kwan Yin.
 
Se systémem SHAMBALLA 2002 se pracuje obdobně jako s předešlými systémy SHAMBALLA, je jen rychlejší, pružnější, jeho energie je ostřejší a výraznější, než u starších systémů (Shamballa 352 a Shamballa 1024). Je to dáno jeho vyšší frekvencí, která se pohybuje až na vibraci 9,2 - tj. jedné z nejvyšších vibrací.
 
Systém je čtyřstupňový, přičemž čtvrtý stupeň je mistrovským. Léčení lze provádět známými polohami, stimulujícími mozková centra (6. čakra zepředu, 7. čakra, 6. čakra zezadu a postranní čakry nad ušima), dále je možné jen zesilovat myšlenku a poslat léčivou energii tam, kam to cítíte - nebo jednoduše požádat o léčení SHAMBALLOU 2002 a poprosit pomocníky, aby energii nasměrovali tam, kde je jí potřeba."
 
Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají jenom jedním zasvěcením (naladěním), přičemž podmínkou pro toto zasvěcení je absolvování všech čtyř stupňů Shambally 1024. Manuály nejsou potřeba, protože informace jsou stejné jako u Shambally 1024 a symboly jsou aplikovány telepatickou cestou.
 
V Shamballe 2002 (a dnes už i v Shamballe 1024) jsou všechny symboly naladěny (zasvěceny) naráz, ale jejich esence se otevírají teprve až když s energií člověk pracuje a vystavuje se jejímu vlivu, ať už přímo nebo přeneseně (tj. jako její prostředník pro druhé).
 
Čím více tedy s energií pracujete, tím silnější bude vaše zasvěcování druhých. Asi byste měli vědět, že pouhé zasvěcení vaše frekvence nevyzvedne na osobní maximum. Jenom vás "nastartuje" na učitelskou úroveň ... a vy pak svou prací s touto energií zvedáte své vibrace tak vysoko, kolik do toho investujete své vůle, času a práce.
 
Zde tedy máme důvod, proč je zde jenom jedno zasvěcení. Učitel žáka aktivuje souhrnnou silou symbolů všech 4 stupňů + svými osobními frekvencemi, protože u zasvěcovan ého žáka se stejně všechno bude aktivovat teprve až osobní prací s touto energií.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář