Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tachyon reiki

Tachyon Reiki

 

Tachyonová energie je všudypřítomná a neomezená. Má vlastní inteligenci a veškerý potenciál pro vytváření dokonalých tvarů ve vesmíru. Přesně ví, jakou informaci k frekvenci má tělu dodat a ve kterém okamžiku má přestat působit. Nemůže tudíž organismu ublížit nebo způsobit vedlejší účinky, případně ho předávkovat.

Je rychlejší než světlo, nemá žádnou frekvenci, ale sama má informace ke všem existujícím frekvencím a nepodléhá gravitaci. Tato energie má tvar vyjádřený částicemi, které vědci v 60. letech minulého století nazvali TACHYONY.

Léčba touto energií probíhá tak, že si vyrobíme tzv. "tachyonovou anténu", s jejíž pomocí se pak léčíme.

Po zasvěcení do Tachyon Reiki si můžete z předmětů nabitých tachyonovou energií vyrobit určité tzv. „zářiče“. Tím zvýšíte a urychlíte proces harmonie i léčení. Tato metoda je velmi silná, proto se dělají tachyony o různé síle, abyste si postupně na tuto energii přivykali.

V jakých případech se dá s tachyony pracovat?

  • když chcete uzdravit nemocné tělo i s příčinami
  • pro vyčištění a uvedení do rovnováhy vašeho bioenergetickém systému
  • když potřebujete zvýšit soustředění, vitalitu nebo intuici
  • když chcete uvést rovnováhy a harmonie váš čakrový systém
  • jste schopni bezpečnou formou nabíjet předměty tachyonovou energií a tím lépe léčit a harmonizovat sebe i ostatní
  • čištění prostorů, budov ....

Zasvěcení do Tachyon reiki je rozděleno do 9-ti stupňů:

1 stupeň - Energetizování a zasvěcení do tachyonů. Vytvoření prostředků, které se mohou umístit na tělo, mohou se použít pro energetizování vody nebo je lze použít k neutralizaci elektromagnetických polí.

2. stupeň - Zesílení energie tachyonů.

3. stupeň - Mistr/Učitel - Další energetizace a zesílení. Mistr se učí vytvořit ještě silnější nástroje pro podporu léčebných zásahů. Po absolvování tohoto stupně je možno zasvěcovat ostatní do Tachyon Reiki 1. - 3. stupně.

4. až 6. stupeň - Další zesílení energií (až o 100 %). Teoretický úvod do laserové antény pro přesné účelové energetické vyzařování.

7. až 9. stupeň - Zvýšení průtoku energií, jejich zesílení. Oproti šestému stupni Tachyonu se průtok energie zvýší o 300 %. Žáci se také naučí, jak proměnit své tělo na tachyonovou anténu.

Kdo může být do Tachyon Reiki zasvěcen?

Ten kdo již absolvoval zasvěcení do všech 12 stupňů Kundalini Reiki. Zasvěcení se provádí na dálku. Odstup mezi jednotlivými zasvěceními je 3 - 7 dnů (podle hladiny vašich vibrací). Obdržíte skripta emailem a certifikát poštou.

Zasvěcení se provádí tak, že jste vždy postupně zasvěceni do celého celku 3 stupňů. Absolvujete tedy vždy jeden celek = 3 zasvěcení.

Každé třetí zasvěcení je stupněm s označením Mistr, naučíte se tedy, jak do příslušného celku zasvěcovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář