Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělé a dny a hodiny, kdy jsou s námi

 

Archandělé a dny v týdnu

 

Den v němž přicházíme na svět nám hodně napoví, jací jsme, jak budeme putovat na své životní cestě a jak naplníme svůj životní osud. Ti, kteří se hlouběji zabývají anděly, ví, že každý den v týdnu náleží jednomu andělovi, jenž v něm vládne a tak i působí na všechny osoby v tomto dni zrozené. Jsou to nejvyšší archandělé - Gabriel, Uriel, Michael, Zadkiel, Anael, Samael a Rafael. Každý anděl emanuje svoji specifickou energií a jako ochránce příslušného dne pak usnadňuje svým zrocencům jejich často nelehkou cestu životem a jemně je obdarovává určitými povahovými vlastnostmi.

 

 

 

Podívejte se podle dne, v němž jste se narodili, který anděl nad Vámi rozprostírá svá křídla a pomáhá Vám s překonáváním životních překážek a dosahováním životních cílů.

  

Vládce pondělí je Gabriel

 

Prvnímu dni v týdnu vládne Gabriel, anděl dobrých zpráv. Osoby narozené od jeho křídly jsou půvabné, laskavé i přizpůsobivé. Činnostem, které vykonávají, věnují veškeré úsilí a nadšení. Jsou to lidé šetrní s potřebou mít vždy v rezervě nějaké úspory. Často se věnují různým druhům sběratelství, mají dobrou paměť a rádi se chlubí tím, že si pamatují i detaily dávno uplynulých událostí. Jejich povaha je rozmarná až vypočítavá, romantická a často i s určitou dávkou přehánění. Osoby z prvního dne v týdnu velice touží po oddanosti svých prátel. V lásce pak oceňují jemnost, soucit a nikdy nemohou odpustit zradu.

 

Vládce úterý je Uriel

Osoby narozené v úterý má pod svými křídly anděl Uriel. Tito lidé vyzařují vnitřní energií, nade vše si cení svobodu a nezávislost. Nesnášejí omezování, což je nasměrovává k vedoucímu postavení jak v zaměstnání, tak i v rodině a mezi přáteli. Vyznačují se dobrými schopnostmi v jakékoliv oblasti, rovněž mají velice silnou vůli. To jim umožňuje hrát přední a důležitou roli v životech druhých. Jejich výrazná vnitřní energie může u nich vyvolávat nervové napětí, vedoucí až k extrémnímu počínání. Ve vztahu ke svým milovaným jsou nekritičtí až zaslepení. Od druhých však vyžadují věrnost, upřímnost a naprostou poslušnost.

 

Vládce středy je Michael

Osoby narozené ve středu ochraňuje anděl Michael. Jsou to lidé, kteří se umí dokonale přizpůsobit prostředí, jsou obratní. Jejich myšlení je analytické a díky tomu zvládnou každou záležitost předem si dobře promyslet a vnímat její klady i zápory. Jsou schopni rychleji než jiné osoby dojít k tomu nejvhodnějšímu závěru. Doslova si libují v náhlých a výrazně kontrrastních změnách. Mají smysl pro humor a ve vztahu k jiným lidem jsou srdeční. Snadno navazují nové známosti nejen v soukromí, ale i v pracovní oblasti. Při diskusích se cítí jako ryba ve vodě. Jejich zájmy jsou široké a upoutává je vše, co se kolem nich děje. Nepříjemně snášejí monotónnost v partnerském či manželském vztahu.

 

Vládce čtvrtku je Zadkiel

Pod křídly anděla jménem Zadkiel se lidé narození ve čtvrtek vyznačují schopností předvídání, dobrou intuicí a dokonce až darem prorockým. Jsou veselé, optimistické povahy a často mluví více než by bylo vhodné. Nelze se proto na ně hněvat, neboť jsou ve své podstatě otevření, poctiví, šlechetní a tolerantní ve vztahu k těm, s nimiž spojili svůj život. Často se u nich projevují sklony k filozofování. Jsou vnímaví vůči utrpení druhých. Milují děti a zvířata. V lásce jsou věrní, velice se cení dobrého a klidného rodinného zázemí.

 

Vládce pátku je Anael

Anděl Anael pečuje o ty, kteří se narodili v pátek. Jsou to osoby rovnovážné s výraznou potřebou spravedlnosti, harmonie a pořádku. Mají dokonalé schopnosti pro práci diplomatickou, či tam, kde je potřeba zvládat strategické postupy. Jsou citliví na vše, co se kolem nich děje, přitom jsou schopni chladnokrevně posuzovat i odsuzovat jiné osoby a události. Vyznačují se upřímností a laskavostí. Dokážou velice hluboce milovat. Vyhýbají se násilí, konfliktům a jakýmkoliv nesrovnalostem. Ve finančních záležitostech jsou opatrní. Celkově jsou poněkud roztržití a tak řešení náročnějších případů vždy odkládají na pozdější dobu.

 

Vládce soboty je Samael

Ochráncem osob narozených v sobotu je anděl Samael. Tito lidé nesnášejí, když jim někdo zasahuje do jejich osobního života. Touží být nezávislými a zcela samostatnými. Umí ocenit logické myšlení stejně, jako moudré názory a zásady. Jsou spíše vážní, uzavření do sebe, ale dokáží být věrnými přáteli a splnění daného slova je pro ně prioritní. Libují si v poskytování rady a pomoci těm, které milují. Netolerují pochlebování, faleš a nápadné demonstrování citů na veřejnosti. Příliš jim nesedí novoty, nejlépe se cítí v tradičních ustálených poměrech. Málokdy se projevují na veřejnosti, takže mohou působit dojmem osob lhostejných, chladných a nedůvěřivých. Často mohou podléhat rozličným komplexům.

 

Vládce neděle je Rafael

O nedělní zrozence pečuje Rafael, anděl, který rád cestuje. Jsou to lidé, kteří mají silný smysl pro humor a jejich nálady podléhají rychlým změnám. Působí dojmem osob silných a dynamických, ale ve svém nitru podléhají častým pochybnostem. Snaží se být pro ostatní užitečnými a pomáhat, jak je to jen možné. Cítí, že se narodili pro naplnění vyšších cílů a obvykle tzv.vyčnívají z davu, tj.převyšují tam, kde ostatní "plují v jednotném proudu". Jejich přirozeností je vynikat nad ostatními a vnucovat jim své názory. Přitom však to jsou osoby milující a srdečné. Své pocity se snaží projevovat co nejpůvabněji


                                         
hodiny andělů

 


Ráno:

00:00 - 01:00 Sachiel, archanděl Jupitera (den: čtvrtek)

01:00 - 02:00 Anael, archanděl Venuše (den: pátek)

02:00 - 03:00 Auriel, archanděl Urana

03:00 - 04:00 Cassiel, archanděl Saturna (sobota)

04:00 - 05:00 Michael, archanděl Slunce (neděle)

05:00 - 06:00 Gabriel, archanděl Měsíce (pondělí)

06:00 - 07:00 Samael, archanděl planety Mars (úterý)

07:00 - 08:00 Rafael, archanděl planety Merkur (středa)

08:00 - 09:00 Sachiel, archanděl Jupitera

09:00 - 10:00 Anael, archanděl Venuše

10:00 - 11:00 Auriel, archanděl Urana

11:00 - 12:00 Cassiel, archanděl Saturna

 

Odpoledne:

12:00 - 13:00 Michael, archanděl Slunce (barvy: zlatá a barva ohně)

13:00 - 14:00 Gabriel, archanděl měsíce (stříbrná a bledě modrá)

14:00 - 15:00 Samael, archanděl planety Mars (červená a karmínová)

15:00 - 16:00 Rafael, archanděl planety Merkur (žlutá)

16:00 - 17:00 Sachiel, archanděl Jupitera (tmavě modrá a fialová)

17:00 - 18:00 Anael, archanděl Venuše (zelená a tyrkysová)

18:00 - 19:00 Auriel, archanděl Urana (všechny barvy spektra)

19:00 - 20:00 Cassiel, archanděl Saturna (tmavě hnědá, šedá a černá)

20:00 - 21:00 Michael

21:00 - 22:00 Gabriel

22:00 - 23:00 Samael

 

Půlnoc:

23:00 - 00:00 Rafael, archanděl planety Merkur

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Katku

(Hanka, 9. 6. 2011 17:44)

Kačko, jukni na tento odkaz http://www.4yougratis.cz/horoskop/den_narozeni.htm, zde najdeš tabulku na výpočet dne narození :o)). H.

Re: Pro Katku

(Katka, 9. 6. 2011 22:17)

děkuji :o)