Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělský seminář

18. 7. 2010

Včera (17.7.2010) jsem měla spolu s 12 úžasnými lidičkami možnost prožít jeden z velmi krásných zážitků. Moje úžasná kamarádka Ív nám zprostředkovala Andělský seminář.

Celý seminář byl postaven na relaxaci, andělské hudbě a celkovém zklidnění organizmu a hlavně mysli. Pomocí tibetské mísy a šamanského bubínku, jež pročišťovali energie, jsme byli uvedeni do stavu pohody. Ke každému z nás se snesl náš anděl strážný. Sdělil své jméno, ukázal se, jak vypadá a pošeptal nám slovíčko, jež by mělo být pro nás v tu chvíli velmi stěžejní. Měli jsme našeho anděla požádat, aby nám vysvětlil všechny možné významy sděleného slova a uzamkl nám svou energii do rukou.Obrazek

Spolu s andělem k většině z nás přišla jedna či více dalších energií, které pro nás byly důležité a mohly je posílat nám blízké osoby, třeba i ty, co již s námi nejsou. Energie nám čistily bolístky na dušičce, v srdíčku a nakonec i v plicích.  Po téměř 9 hodinách si každý z nás vyrobil svého vlastního anděla jako talisman a vetkl do něho energii, jež byla uzamčena v našich dlaních od anděla strážného.

Nyní všichni usínáme s vědomím, že náš ochránce je v naší blízkosti a kdykoliv si ho můžeme zavolat, stulit se do jeho náruče a požádat ho o vnitřní vedení. Stojí při nás v době dobré i v době plné starostí a ty jsou o to menší, když máme jistotu, že na ně nejsme sami. Doporučuji všem tento seminář, je to nezapomenutelný prožitek. Ív - děkujeme!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

seminář

(Hanka, 23. 7. 2010 21:34)

Holky, děkuji moc a moc a slzím tu dojetím. Mám vás moc ráda a díky za vás!!! H.

Seminář

(Ivana, 23. 7. 2010 21:26)

Připojuji se k ostatním a musím jen děkovat jednak za tak úžasnou otevřenou náruč Haniny a její mamči a pak za harmonizační seminářík, za anděla, který už nás neopustí a můžeme s ním mluvit a volat ho kdykoliv a za skvělou školitelku Ív a díky patří i Vráťovi s Máťou, kteří v nouzi pomohou.

seminář

(Jitka Brzáková, 21. 7. 2010 20:53)

Haninko, moc krásně jsi shrnula náplň nádherného semináře, a připojuji se k poděkování Ív. I přesto, že jsem u svého anděla neviděla ani tvář a neznám jeho jméno, v momentě, kdy mě objímal v náručí, hrnuli se mi slzy do očí, jak to bylo pro mě dojemné. A díky i vám za fajn prostředí a občerstvení, které jste pro seminář vytvořili.

Seminář

(Jitka, 20. 7. 2010 0:11)

Haní, já si počkám až to bude zas u Vás, s Vámi to bude to pravé ;-)
Děkuji sluníčko, měj-te se krásně andílci...

seminář

(Hanka, 19. 7. 2010 18:16)

Jitulko, ahojky, seminář je možné si objednat u Ív nebo pak zase u mě, až bych se s ní dohodla na dalším termínu. Přislíbila další,ale nevím kdy, dám ti vědět jo?? Pa pa H.

Andělský seminář...

(Jitka, 19. 7. 2010 18:01)

Haničko, to jsou úžasné zážitky, prozradíš, kdy je možné si takový nádherný seminář prožít?
Děkuji Jitka z Prahy ;-)

ANDĚLSKÉ POHLAZENÍ VŠEM

(ÍV Kejzlarová, 19. 7. 2010 14:21)

Já děkuji za to , že jsem měla možnost setkat se s tak úžasnými človíčky, bylo mi tam s Vámi strašně
dobře a určitě se zase těším na setkání.Velké poděkování patří Hance a její rodině JSTE ÚŽASNÍ,MÁM VÁS MOC RÁDA. ÍV

Andělský seminář

(Jana, 18. 7. 2010 18:50)

Jako jedna z účastnic tohoto semináře mohu stoprocentně potvrdit a doporučit !!!!
A rovněž poděkovat Ív jakož i autorce tohoto článku, protože její zásluhou a záslouhou její mamky jsme měli možnost se tohoto úžasného semináře zúčastnít.
Díky Hani