Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andílci

5. 4. 2010

Každý z nás má  sobě vlastní způsob, kterým cítí přítomnost andělských bytostí. Existuje tolik způsobů, kolik chodí po světě lidských bytostí. Mezi nejznámější a nejrozšířenější znaky přítomnosti andělů počítáme:Obrazek

 
  • registrujeme neobvyklou, příjemnou až opájející vůni
 
  • někdo slyší jemné zvuky, šepot nebo lehoučkou hudbu a zpěv,  nebo i zřetelně formulovaná slova nebo věty
 
  • jiní cítí v   těle zvláštní šimrání energie, většinou velmi příjemné
 
  • někoho může zaplavit pocit bezbřehé radosti, štěstí, lásky a hlubokého klidu
 
  • někomu se ježí vlasy nebo má najednou husí kůži po celém tělě

....a jiné znaky, které mi sem bez váhání napište :o)
Je všeobecně známé, že každý máme svého anděla "strážného", který nad námi bdí po dobu celého našeho života, ale existuje i hodně dalších "druhů" andělů. Stejně  jako se naše pozemská společnost dělí  podle ras, jejich sociálního postavení, vyznání a jiného , tak i v nebeské sféře se andělské bytosti dělí podle oboru působnosti a rozdělení úkolů, které mají vykonat. Dle  tohoto můžeme rozlišovat  anděly lásky, anděly moudrosti, intuice,  harmonie,  duchovna, anděly svobody a další. Každá z těchto bytostí působí  ve zmíněné sféře a nastane- li u nás potřeba  týkající se jedné z těchto oblastí nebo máme-li problém přímo související s působením sféry určitého anděla, můžeme ho  požádat o pomoc nebo o radu a POZOR, na toto andělé čekají a velmi se těší, až budou moci použít svou nebeskou sílu, aby nám pomohli a splnili  své poslání. Musíme je ale o to požádat nebo poprosit. Jsme svobodné bytosti a máme vlastní svobodnou vůli, které by nemělo nic překážet a ani andílci  nemohou a hlavně ani nechtějí proti ní působit. Proto je musíme požádat, aby se zjevili a  vlastně tímhle vytvořit pomyslný most nebo spojení, které jim  umožní se projevit.  Síla slova je obrovská a směřujeme-li ji k prosbě a žádosti andělských bytostí, otevíráme se tak ke spojení s jejich nebeskou blahodárnou a léčivou energií.

ObrazekPoté, co jsme anděly požádali o pomoc, musíme vyhlížet Boží vzkazy, které nás provedou řešením obtížných situací. Tyto pokyny jsou odpovědí na naše modlitby a my se teď musíme zapojit a umožnit Bohu, aby nám pomohl. Někdy po nás mohou žádat činy – tehdy nám andělé například řeknou, ať se vypravíme na určité místo nebo zavoláme jistému člověku.
    Jiné instrukce zase budou mířit k naší mysli a k srdci – to v případě, kdy nás andělé požádají, abychom sobě či někomu jinému odpustili. Ať už jsou jejich vzkazy jakékoli, víme, že přicházejí od Zdroje všeho léčení a řešení. Budeme-li následovat tyto pokyny, dosáhneme úplného vyléčení naší situace.
    Žádná situace není příliš velká ani příliš malá na to, aby ji pro nás andělé nemohli rozřešit. Ať už chceme místo k parkování, peníze na zaplacení účtů nebo lepší zdraví, v každém případě nám andělé rádi vyhoví. Největší odměnou je pro ně naše štěstí, takže, pokud je to v souladu s Božím záměrem, poskytnou nám cokoli, co nás potěší. Ostatně radost je přeci naším vrozeným právem a my si ji zasloužíme.

ObrazekKdyž si uvědomíme, že spiritualitu a každodenní život nelze oddělovat, dojde nám současně, že náš život teď a tady slouží k našemu duchovnímu rozvoji. Energetické formy - andělé - nám dávají k dispozici svou energii, která nám může přinést osvobození od všemožných blokád, nepříjemných pocitů, zdánlivě neřešitelných situací a tím tak uzdravit psychiku i lidské tělo zároveň. Andělé i archandělé jsou rovněž vydatnými pomocníky při meditacích a relaxačních technikách.

 

Není na škodu si ale uvědomit, že jakkoli jsou andělské bytosti ochotné pomoci s harmonizací a léčením našeho těla, největší zodpovědnost za to, jak vypadá a cítí se naše tělesná schránka, neseme my sami. Každý z nás může naslouchat své duši a pouze každý člověk sám za sebe může uvolnit andělům či archandělům prostor pro jejich působení - začít jim naslouchat.

 

To vyžaduje zlepšit vlastní schopnost vnímat a přijímat energii světla a to nejen pomocí meditací či modliteb, ale také očištěním svého organizmu , což umožní zvýšení vibrace celého Vašeho těla a tyto zase otevřou možnost andělským bytostem naslouchat a umožní Vám vstřebávat větší množství proudícího léčivého světla ze světa andělů.Také je potřeba počítat s tím, že chceme-li se začít zbavovat svých trápení, musíme si nejprve uvědomit jejich příčiny.

 

Andělští léčitelé přicházejí k lidem proto, aby nám pomáhali udržovat si zdravé, vitální tělo zářící světlem. Otevřete-li jim svou mysl a srdce, pomůžete otevírat dveře mezi světem andělů a světem lidí.Obrazek

Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy a to nejen v reklamách a v obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi stále narůstá. Andělé jim při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života.

Proč se andělé tolik ukazují v blízkosti Země právě nyní? Zčásti se to děje díky našim modlitbám za nebeskou pomoc, zčásti pak proto, že Bůh a andělé vědí, že je na čase, abychom uzdravili sebe, své životy a svůj svět. S tím, jak jsme vstoupili do nového tisíciletí, pomáhají nám andělé zdolat výzvy a potíže, které nám brání žít podle našich nejlepších možností. Andělé jsou zde, aby nás naučili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následků strachu. jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím více budeme anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes.

  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nádherné

(Daniela, 12. 7. 2010 21:52)

jednoducho nádherne spracované, to čo viem, som si pripomenula v priamom prenose, ďakujem :-)

Andílci kolem nás

(Jana, 5. 4. 2010 20:39)

To je ale krááása !!!