Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bílé světlo

9. 10. 2010

Andělé

 

 Bílé světlo

 Nádherným způsobem, jak zajistit bezpečnost a stabilitu vašeho domova i majetku, je obklopovat je „bílým světlem“. Bílé světlo je andělská energie, která má vlastní životní sílu a inteligenci. Zahalíte-li sami sebe nebo svůj majetek bílým světlem, vztyčujete kolem sebe účinný ochranný štít.

Pokud vám nebo k předmětu zahalenému bílým světlem přistoupí člověk s nekalými úmysly, nebude vám moci jakkoli uškodit. Bude přinucen nechat vás i vaše věci na pokoji, aniž by chápal, proč se tak stalo. Je dokonce možné, že vás tento člověk ani neuvidí, jakoby bílé světlo způsobilo, že předměty jím zahalené jsou pro osoby s negativními úmysly neviditelné.

Zahalit sebe, milované lidi nebo předměty bílým světlem je jednoduché. Jednoduše zavřete oči a představte si bílé světlo zahalující postavu určitého člověka nebo příslušnou věc. Představte si, jak by tento člověk nebo předmět vypadal, kdyby byl schovaný ve skořápce bílého světla. Jakmile to budete schopni vidět vnitřním zrakem, úkol je splněn!

Pokud se v noci budíte strachem ze zlodějů, nebo požáru, požádejte anděly o pomoc a budete spát jako dudci. Stačí si představit váš dům zahalený bílým světlem. Poté si představte, že u každých dveří hlídá jeden velký anděl strážný (můžou hlídat i všechna okna). S bílým světlem a strážnými anděly střežícími vás i váš dům bude váš spánek hluboký a klidný.

Bílým světlem můžete zahalit i své děti a další milované osoby, a poskytnout jim tak duchovní ochranu. Já sama obklopuji tímto světlem i vůz nebo letadlo, kterým cestuji. Často také žádám o další anděly, aby doprovázeli a ochraňovali můj automobil.

Zahalujte se bílým světlem i tehdy, vstupujete-li do míst, kde je cítit jakákoli forma negativity nebo přízemní způsob myšlení. Pokud jste jasnocítící (také se tomu říká empatie, intuice nebo citlivost), mohli byste být náchylní k nasávání negativní energie z takovéhoto prostředí. Jasnocítící lidé si většinou naléhavě uvědomují pocity ostatních a mohou lehce vstřebat negativitu, kterou tito lidé vyzařují. Výsledkem je, že se jasnocítící člověk může často cítit vyčerpaný nebo sklíčený.

Jako ochranu před těmito negativními emocemi si můžete představit, že vás zahaluje trojitá vrstva světla: první je vrstva bílého světla, následuje druhá vrstva smaragdově zeleného léčivého světla, a po ní vrstva světla fialového. Třetí vrstva slouží jako nárazník, odrážející jakékoli negativní vlivy.

Andělé také říkají, že jasnocítící lidé musí pravidelně chodit do přírody. Podle andělů plní příroda roli „pohlcovače kouře“ a odstraňuje negativní energie, které citliví lidé přejímají. Andělé důrazně doporučují, aby si tito lidé pěstovali poblíž postele pokojové rostliny, zvláště ty s širokými listy, například pothos nebo filodendron. Rostliny absorbují škodlivé usazeniny a negativitu, podobně jako ze vzduchu odstraňují oxid uhelnatý.

Zdroj: Kniha    Doreen Virtue  ***Léčení s anděly

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Světlo

(Jozef , 2. 7. 2019 19:40)

Také jsem nedávno viděl bílé světlo, bylo to večer v obýváku koukal jsem na televizy a najednou se to objevilo na stropě jakoby nad hlavou seděla tam i manželka ale ona to neviděla, potom jsem šel si lehnout a zase se to objevilo u dveří a svítilo to krásně bílé. Nevím co to bylo, do dnes na to myslím co to bylo. Proto se vás chci zeptat jestly nevíte co to znamenalo. Děkuji .