Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bloudící a přivtělené duše

Toto téma a způsob jeho řešení je velmi podobný s odvodem duší, které zůstaly uvězněny v prostoru a čase, v tzv. paralelní dimenzi. Zaujal mne článek na internetu, který o tomto problému pojednává, a ráda bych Vám ho tímto způsobem předala.

Osobně se s diagnostikou a typizací kategorií duší včetně jejich projevů ztotožňuji.

Přivtělené duše

Více než často se objevují případy, kdy je v auře člověka usazená bytost, jež se tzv. přivtělila. Dle tohoto aktu se nazývají inkarnáty.

Důvodů přivtělení je opravdu velké množství. Je také třeba vědět, o jakého inkarnáta se jedná. Nejčastěji jde o přivtělení z důvodu nedostatečně ochrany → poškozená aura a její celistvost. 

Inkarnované duše se živí z životní síly člověka, čímž mu způsobuje otupělost, slabost a v posledním případě i nemoci. Takto způsobenou otupělostí a slabostí dochází k ochromení celé „imunity“ duchovního systému. Stává se to však u těch případů, kdy se člověk nezačíná léčit a to nejen své tělo, ale i svůj energetický systém. Neprovádíme-li pravidelně energetické očisty (sebečištění, reiki atd.), tak nám hrozí napadení tímto inkarnátem, a to i několika.
 
Je-li oslabeno jedno z našich těl, projeví se to i u ostatních. To, že se nemoc projeví na fyzické úrovni, je ten nejvyšší stupeň varování, které náš živoucí systém dokáže vyprodukovat.
Hovoříme-li však o nemocích, jež způsobují inkarnáti, jde převážně o psychické potíže:
schizofrenie
paranoia
deprese
stres
toxikomanie
gamblerství
atd.
 
Lze však také zpozorovat (spíše okolím), že velké množství projevů přivtělení je signalizováno větší změnou chování a osobnosti - „jako kdybych to už nebyl já.“
 
Osobnost se však mnění v závislosti na druhu inkarnáta.
 
Druhy přivtělených duší:
 
1) Velké citové pouto - jsou to duše, které nechtějí opustit své milované pozůstalé; ovlivňují osobu, ke které se přivtělili, ta vnímá jejich žal a je ovlivněna jejich myšlením - duše jej nevědomky ovládá. 
2) Stydlivé duše - stydí se za to, jak žili, jelikož již nemají tělo a vše je bez těla viditelné; jsou s osobou v auře proto, aby nemuseli kvůli tomu, co provedli, odejít na místo sjednocení; osoba vnímá jejich energii a smýšlení. 
3) Bloudící duše - nevědí, co mají dělat, nejsou si vědomi ani toho, že jsou mrtví a proč nemají tělo; sní svůj život tak, jak jej prožili, vidí to, co udělali - žijí jakoby ve snu - zažívají něco, čemu se říká peklo a inkarnováním se k někomu získávají opět fyzickou podobu a její smysly; může jich být i více; ovládají tělo podle svého; hlavními příznaky těchto duší jsou cizí hlasy v hlavě nebo promluvení cizím hlasem. 
4) Materialisti - lpí na svém majetku, který získali za svého života; přivtělují se, aby mohli užívat svůj majetek; hájí svůj majetek, byl-li po jejich smrti získán podvodem atd. 
5) Závislé duše - za svého života to byli závislí lidé na alkoholu, drogách, či jiných velmi návykových činnostech (sexuální deviace). Vysedávají na svých oblíbených místech (hospoda), chtějí-li, tak se přivtělují do osob, aby opět vychutnali své opojení; uspokojují své sexuální deviace u jim podobných deviantů atd. 
6) Pomstychtivé duše - bylo-li jim ublíženo a jejich myšlenky na pomstu jsou i po smrti, inkarnují se k tomuto člověku a ovládají jej, snaží se jeho vůli naprosto vymazat; nutí mu své názory, orientaci…; přeměňují osobnost a  její plány; inkarnuje-li se viník dříve, začíná jeho týrání znovu - nutí jej k sebedestruktivnímu chování.  
7) Zajatci - jsou to zajatci času a prostoru, vězí v nejnižší astrální sféře, jsou zatěžkáni tíhou svého života; přivtělují se a žijí s vlastní ublížeností a s vlastním sobectvím, strachem, násilím a závistí; kdykoliv chtějí, tak odcházejí; toho, koho posednou, se nevzdávají a živí se jím; posedlý končí v psychiatrické léčebně, jelikož slyší hlasy a myšlenky, vyzařují svoji i  inkarnovanou energii; posedlému ubližují. 
8) Nízcí - jsou přivedeni z ještě nižší úrovně, než je Země, jsou přitahováni zákonem přitažlivosti energetickým mostem, který vytvoří osoba, jež má velmi negativní RNK - informační pole; touto negativitou je brutalita, sadismus, bezcitnost, tělesné Já; tím, že se inkarnát prolne s osobou tohoto pole, mu ucpe na všech úrovních komunikační kanály a čakry → těžká onemocnění - AIDS (zde však jde o  kolektivní zavinění lidstva, jelikož např. AIDS ≈ proměna milování na zvrhlý sex).
 
Pomocí individuálních technik lze tyto inkarnáty odstranit a tím navodit opět přirozenou funkci všem realitám našich těl. Je však nutno obětovat nějakou část sebe sama, protože jsou tito inkarnáti přitahováni podobností a poutem, těchto podobností je vhodné se zbavit, neboť je velké procento pravděpodobnosti, že by se objevili další.
 
Vše je spojeno s čištěním aury, avšak zde je nutno i učení se technikám pro čištění svých energetických těl a ovládnutí základních obranných technik. Vhodné je absolvování reiki terapií pro zklidnění těla, meridián a celkovou detoxikaci, zklidnění a zharmonizování.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bloudící duše

(Dana, 24. 10. 2016 8:50)

Dobrý den, mám v naší chaloupce něco co mnozí nechápou..ale mě to budí, nemohu spát, buší na dveře, dveře se samy zavírají, voda z kohoutku začala sama téct, když usínám bouchnu - ozvou se ze skříně, slyšela jsem strašné pištění, 1x se mi stalo, že jsem se jakoby ve spánku dusila, nemohla jsem popadnout dech, také mi cosi jakoby ve spánku kouslo do lýtka.. bylo to jak kousnutí od koně, také se mi stalo jakoby ve spánku mi někdo otáčel a probudila jsem se..je to strašné... nemohu vůbec spát...strašně se bojím.. manžel tomu nevěří.. je možní nějak pomoci..děkuji velmi Dana

Re: bloudící duše

(Hanka, 24. 10. 2016 18:53)

Dobrý den, určitě by se dalo něco udělat. Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi na sluncevnas@gmail.com

Přeji příjemný den Hanka