Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co dokáží naše myšlenky?

26. 1. 2010

Naše neduhy jsou výsledkem našich myšlenek

Každá lidská bytost je částí vesmíru. A jako část vesmíru plní zde v tomto světě určitou funkci. Právě vyšší moc vesmíru nám lidem dává uvědomělost, kterou obohacujeme samotným procesem života a pak si ji bere zpět. To tedy člověk svým životem vnáší svůj vklad do vesmírného procesu evoluce a vývoje. Stejně jako v každém živém organismu, ve vesmíru se stále odehrávají dva procesy: asimilace a disimilace, nebo tvoření a ničení. Zdraví se určuje dynamickou rovnováhou těchto dvou sil.

Jakmile se rovnováha porušuje, ihned se objevuje signál v podobě nemoci, který ukazuje na jakém místě a kvůli čemu je porušena rovnováha. Tak tedy jak mohou myšlenky působit na tyto procesy?

Myšlenka je univerzální forma energie, která vlastní tvůrčí energii stejně jako ničivou. Každý ví, jak na člověka působí láska, vlídnost, péče, pochvala a pozornost. Takový člověk se cítí být spokojený, zdravý, šťastný a veselý. Ale pokud bychom člověku vyhrožovali, stále ho udržovaly ve strachu, pokud on sám bude udržovat v hlavě ničivé myšlenky, velmi rychle se jeho zdraví podlomí.

Lidé podceňují význam svých myšlenek a pak se diví odkud se berou jejich problémy.

Lidé si sami vytvářejí svůj svět a mají vzít na sebe odpovědnost za svůj život. Jenže jsou zvyklí obviňovat jiné lidi za své problémy, nebo sebe za hříchy, které nikdy nespáchali. Pokud nějaká buňka začne ničivě působit na sebe nebo na ostatní buňky nebo na organismus celkově, rychle onemocní nebo se přemění na rakovinnou. Takže pokud si myslíte, že jste špatný, nebo máte pocit viny, nadávate si, spouštíte program sebezničení. Když posíláte ničivé myšlenky jinému člověku,Obrazek tak ničíte sám sebe, ale zprostředkovaně. Vždyť jste částečkou vesmíru a jiný člověk je také částečkou téhož vesmíru. A když posíláte negativní myšlenky jemu, tímto popíráte existenci sebe samého.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ničivé myšlenky

(inspirace, 5. 11. 2015 15:29)

co když se ale myšlenky vkrádají do hlavy samy..bez možností je ovládat..a jsou agresivní povahy u mírumilovného člověka. Poradí někdo?