Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se zbavit ulpělé negativní energie

6. 7. 2011

Člověk mívá občas pocit, že si na něho někdo zasedl a vysílá k němu špatnou negativní energii.

Je možné zrušit vliv "černé magie"?

 

Někteří lidé zůstávají bez peněz a přátel, nemají se s kým potěšit.

Místo radosti mají jen smutek, vnímají beznaděj dnešního světa, nevidí před sebou nic hezkého, upadají do letargie, atd.

Další kategorie lidí zase  příliš kriticky"hodnotí" svět kolem sebe,

svět těch z jejich pohledu "úspěšnějších", a je v tom určitě i trochu závisti a záště.

Pak zbývá jen málo, aby černé myšlenky směřovaly tam, kam nemají.

 

Co se potom děje? Člověk se cítí mizerně.

Bezdůvodně má bolesti hlavy (nejčastěji migrény) nebo břicha (bez zjevných dietních chyb). Sahá po lécích, kávě, alkoholu, ale pomoc by mu mohla tato jednoduchá rada.

 

Lehneme si - nejlépe večer, kdy je člověk zklidněný a nemá před sebou žádné povinnosti - na záda a tělo maximálně uvolníme.

Zpomalíme dech, i když to při výše zmiňovaných problémech nemusí být vůbec jednoduché. Po chvíli začneme vnímat, že jsme součástí většího světa.

 

Požádáme o souhlas Universum nad námi, jestli se můžeme schovat do ochranného obalu.

Skutečně doporučuji požádat, direktivně k ničemu nedojde, požádejte i s trochou pokory. Ta je moc důležitá!! Když zaregistrujeme signál, že to bude možné, můžeme začít přijímat do prstů levé ruky pomyslnou NIT blahodárné energie.

 

Kdo má s tímto způsobem energetické komunikace zkušenosti,

může si tloušťku nitě zesílit až na šířku dlaně. Vnímáme, jak energie prochází levou rukou k rameni a potom ji (vizualizací) začínáme obtáčet kolem celého těla, asi tak, jako bychom ze sebe chtěli vytvořit mumii. Pravá ruka může jemně pásy energie uhlazovat. Nevynecháme na těle ani jediné místo. 

 

Když jsme takto "omotáni", měli bychom vnímat příjemné teplo a zvláštní pohodu. To je moc důležité.

Dalším krokem je požádání o vytvoření zrcadlového obalu kolem našeho těla. Jakýkoliv jiný obal (např. existují ještě průhledné bubliny) totiž nezaručuje, že špatná síla vyslaná směrem k nám neprojde.

Obal se tvoří postupně, měli bychom vnímat, jak se halíme do zvláštního měkkého pouzdra, asi jako když se zakukluje housenka... 

Pouzdro se nakonec pro jakýkoliv průchod špatných energií neprodyšně uzavře.

 

Je nám příjemně, dostali jsme se do absolutně čistého prostoru,

který nedovoluje temným silám s námi pracovat,

naopak se jejich vliv zrcadlovým efektem lomí a vrací k původci této špatné energie zpět.

 

Je to jednoduché a naprosto spolehlivé.

Člověk v tomto zrcadlovém obalu usne

a ráno se probudí zcela odpočatý a bez jakýchkoliv psychických problémů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Negativní energie

(Lenka, 1. 10. 2011 13:22)

Pokud člověk nevěří existenci něčeho co nejde zvážit, změřit, vidět atd. nemá smysl se pokoušet o jiné vědomí. Je to člověk materialistický a svět ezoteriky mu nic neříká natož jakékoliv cvičení. Člověk musí věřit a teprve potom se může pokusit něco na sobě změnit.Vždy musí začínat u sebe.
Tak jako se od zlého, nepřátelského člověka pozitivní energie odrazí a vůbec k němu neprojde,tak to působí i opačně.

Re: Negativní energie

(Mira, 5. 1. 2015 18:54)

Bohužel nefunguje to tak, jak říkáte v poslední větě. Dobro je často zlem udoláno díky brutalitě a bezohlednosti zla a de facto bezmoci dobra se něčemu takovému afektivně bránit. Vidím to okolo sebe už dlouhou řadu let.

Re: Re: Negativní energie

(Lucie, 6. 4. 2019 7:18)

Zlo přeci nejde přemoci. Ale můžete mu odolat a snažit se o to každý den když zlo pokouší a pak dobro vyhraje. V podstate same-Není dobro ani zlo, protoze to pro kazdeho znamena neco jineho.Ale nemuze existovat dobro bez zla , jinak by nebyla rovnováha. Co je dobre pro Vas muze byt zle pro druhe a co je zle pro vas muze zas jinym pomoci. Proto se ochranuji pred tim co me ublizuje.A myslím, že článek je super. Bez víry a pokory ovšem nedosáhnete niceho;) Krasny den.

Re: Negativní energie

(Žanet, 6. 5. 2021 4:24)

Já myslím že ten zlý člověk právě hodí blbý pocit(nejistotu,strach,) na pozitivního a už jen tím že to ten zlý sponzoruje tak je vlastně spokojen že docílil sveho a cítí se ještě silnější takže tu energii co potřeboval tak tu dostal zatím co na pozitivního člověk špatná energie dopadla..takže zlý člověk má vždy v tomhle navrch..dokud tedy se to zázrakem neotoci proti němu.to je můj názor a myslím že to tak i je..