Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozemští andělé

20. 10. 2010

Vtělení pozemští andělé

Koho si představujeme pod tímto pojmem a co to znamená??

Podle různých zpracovaných studií mezi námi žijí lidé, kteří mají nejen svou duši, ale i duši andělskou – takže je to osoba sice pozemská, ale i převtělený anděl.

Co se o nich ví??

Hodně převtělených andílků již od dětství trápí dlouhodobé zdravotní problémy. Když se přes svůj nelehký úděl přenesou a nepropadnou beznaději, mají šanci na téměř úplné uzdravení. Tito lidé mívají nezřídka léčitelské schopnosti na jiné osoby nebo zvířata a často bývají umělecky nadaní a vyzařují charizma. V kolektivu jsou oblíbení a mají rádi děti a ony zase je.

Z jejich pohledu vyzařuje láska a cit a bolest, kterou prožili, se neukazuje. Od dětství jsou radostí svých rodičů, světlem pro přátele a partnery, ale častým jevem je, že mají nesoulad s jedním z rodičů.

Ve společnosti jsou vyhledávaní pro svůj vtip a lidé kolem nich se nenudí.

Podle D. Virtue , mají převtělení andělé dar proniknout pod kůži a díky tomu vnímají ostatní bytosti takové, jaké ve skutečnosti jsou. Lidé je často hledají a žádají o pomoc, mají totiž schopnost i negace v pozitivum obrátit a pomoci najít cestu v nelehkých životních situacích. Tito lidé jsou vnímaví, upřímní a dokáží bez obalu ukázat jiným jejich stinné stránky tak, aby si je uvědomili. Též velmi silně vnímají negativní energie, tím trpí často únavou, protože disharmonické prostředí s hádkami a násilím je „vybíjí“.

Od útlého dětství chrání slabší a tím sami často bývají zraněni a zneužiti. Je to i proto, že jsou vůči druhým příliš citově otevření.  Touha snést někomu modré z nebe není vždy to pravé, pokud to není vyváženo protislužbou.

Základem pro pozemské anděly je, naučit se technikám ochrany před negativními energiemi a i technikám na očištění sebe sama. Díky těmto technikám se naučí pracovat se svou životní energií a přestanou k životu bytostně potřebovat jídlo. Právě takto založení lidé mají sklon utíkat se k jídlu nebo ke sladkostem, přičemž to, že trpí nadváhou není díky přejídání se, ale spíše svůj tuk mají jako energetický obranný štít před energiemi z okolí. Mají velké problémy s hubnutím, i když cvičí a drží diety.

Pozemští andělé přišli na svět, aby ostatní lidi inspirovali, pomáhali a uzdravovali je a jsou připraveni toto své poslání plnit na nejvyšší míru. Tato horlivost jim ale bývá i ku škodě, většinou vyzařují skromnost a pokoru, jenže i oni mají své horší dny, kdy potřebují pomoc. K lidem cítí lásku a vidí v nich vždy to nejlepší a je pro ně těžké povědět NE! Musí se naučit poskytovat svou pomoc vědomě. Pomáhají i lidem, jež jejich pomoc pouze zneužívají a ve chvíli, kdy sami jsou na pomyslném dně, sami si o pomoc neumí říct. Pak u nich nastává pocit sebelítosti, že jim nikdo nepomůže a pomáhají jen oni.

Je důležité dodržovat rovnováhu v dávání a přijímání. Pochopit, že je možné druhým pomoci a na oplátku si od nich i něco vzít. Třeba i tak, že si za svou službu řeknou o finanční odměnu, protože je běžné, že jen mávnou rukou a jdou dál a neuvědomují si, že tím si sami narušují harmonii energií. Tím samozřejmě nenaznačuji, že mají vše dělat za peníze, ale tito lidé by si měli uvědomit, kde je ta správná míra.

Podle D. Virtue jsou vtělení andělé obdařeni láskyplnou povahou a není pro ně těžké navazovat přátelství. Mají své nároky v partnerství a ve chvíli, kdy jim partner nedostojí, nebojí se žít sami. Samota je ale neubíjí, naopak v tomto období dokáží rozvíjet svůj tvůrčí potenciál. Ke svým protějškům často přistupují jako ke svým potenciálním klientům s otázkou, „Jak jim mohu pomoci“?? Když milují, tak milují celým svým srdcem a právě na tohle často doplácí. Když se zamilují do člověka, který bude jejich důvěřivost a lásku jen zneužívat, trvá jim dlouho, než to prohlédnou a prožijí mnoho bolestivých zkušeností, než se rozhodnou vztah skončit. Ale pak odchází s hlavou vztyčenou. V horším případě se na základě těchto bolestných zkušeností uzavřou a je možné, že díky jednomu nepovedenému vztahu, neprožijí nikdy plnohodnotný svazek. Což je obrovská škoda, protože právě tito andělé mají nejvíce toho, co je možné ve vztahu sdílet.

ObrazekPozemští andělé mají zábrany otevřeně a upřímně hovořit o svých pocitech a potřebách. Neradi o cokoliv žádají. Stále mají víru jen v ty nejlepší věci a v to, že se vše v dobré obrátí. Neradi se vzdávají svých nadějí, protože věří v lásku, dobrotu, pochopení. Tím hodně dávají, avšak na úkor sami sebe, dokud se úplně nevyčerpají. Co nejdéle cítí vděčnost za všechny dary ale i za všechny rány osudu.
Pro tyto pozemské anděly to na první pohled vypadá dost smutně a nespravedlivě. Jenže život JE spravedlivý! Pokud oni sami dokáží zavést rovnováhu a pochopí, že mají žít jen svůj život, a že jsou zodpovědní jen za své štěstí, nebudou dál lpět na svazcích, kde jsou zneužíváni. Když v sobě najdou sebelásku, vydají se na správnou cestu životem a radost naleznou ve svém konání a ne v práci jiného člověka.

Pozemským andělům hodně pomáhá, když cítí vnitřní podporu. Potřebují hodně lásky, zájmu, něhy a doteků. Když se jim toto dostane, jsou vděční a zase zazáří světlem pro každého, kdo se s nimi setká.

Pár rad pro vás, kdo jste nebo si myslíte, že jste pozemským andílkem :o))

-          Důvěřujte své intuici

-          Než povíte ANO, dejte si čas na rozmyšlenou, než okamžitě poskytnete pomoc každému, kdo o ni požádá. Nenechte se zneužívat!

-          Zbavte se stresu, vaše srdce musí být zdravé. Mějte se rádi!

-          Udržte v rovnováze dávání a dostávání!

-          Zbavte se konvencí, co vám brání vykonávat vaše poslání.

-          Odevzdejte se vyšší moci a nebojte se pro sebe požádat o ochranu, když cítíte, že to tak má být.

-          Přijímejte dobro s radostí, dovolte jiným vám pomoci, neuzavírejte se do sebe!

-          Hrajte si! Dovolte vašemu vnitřnímu dítěti, aby si také hrálo.

-          Najděte odvahu opustit vztahy, které vás neuspokojují.

Věřte, že si zasloužíte dostávat lásku, něhu a pozornost. Bráníte si v tom jen vy sami!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dekuji za clanek

(Marcy, 9. 4. 2020 10:14)

Dekuji za clanek, hodne mi dal. A uplne se v nem vidim. Zkusim se nechat vest Tvymi radami, ale nektere budou hodne tezke. Pekny den

...

(anonim, 1. 4. 2014 21:26)

Jak můžete po někom něco chtít ..já sama se neumím ubránit proti zlé energii a hodně tím trpím ,ale nikdy bych od nikoho pomoc nechtěla a ,už vůbec bych za pomoc nic nežádala ....pro mne je dar ,už jen to ,že jim mohu pomoc :)) ...já se bohužel ráda nemám ....a vše mě hrozně rozhodí v poslední době ani štěstí necítím ..ani moje planeta mi nevysílá uklidňující signály pomocí bzučení v uchu ...nevím co se děje ,ale je mi hrozně ..jsem ještě mnohem víc milejší než dřív a pomáhám více lidem ,ale zdá se mi jakoby jsem po všech těch pomocí nemohla ani chodit a ty hádky všude kolem ...Dřív jsem byla šťastná ,když jsem někomu pomohla ,ale teď jsem ráda ,když ze mě nevysají všechnu energii ...Jsem sobecká ..měla bych jim dát mnohem víc ,ale nejde to ..tolik mě to mrzí ...poraďte jak se mám uchránit ..proti negativní energii ..Děkuji a hrozně opravdu hrozně moc se omlouvám ,že otravuji ...Pokud ovšem nemáte čas nebo něco ..tak mi nemusíte poradit není to nutné ..tak zlé to zase není ,ale každopádně moc děkuji za vyslechnutí :)) Ještě jedna věc mám strach ,že mě něco pronásleduje něco zlého ...nevím co mám dělat je mi 14 mám hrozný strach ..bojím se být někde sama ..jakoby mi to chtělo ublížit bojím se toho :(( Pomozte prosím ,ale jenom pokud se vám chce :)))Omlouvám se ,že jsem rušila a ještě jednou moc děkuji :))

Re: ...

(anonim, 1. 4. 2014 21:30)

Nevím jestli tu budu ...tak mi tyštak napište na e-mail : mianova.klara@seznam.cz a ještě jednou se hrozně moc omlouvám za rušení a děkuji :))

Re: Re: ...

(anonim, 1. 4. 2014 21:34)

Ježiš ..připadám si jak cvok ...asi nervy ...jsem tu sama a mám strach tak píšu kraviny ...napsala jsem ten e-mail špatně je to .... mikanova.klara@seznam.cz tak hrozně moc se omlouvám opravdu hrozně :))

Re: Re: Re: ...

(Hanka, 1. 4. 2014 21:53)

Dobrý večer Klárko,
snad nebude vadit, že ti budu tykat. Jsi ve stejném věku jako můj syn :O))
Tak za prvé, proč po nikom nic nechceš??
Ve světě energií existuje pravidlo a to takové, že vše by mělo mít svou kompenzaci!! Což znamená výměnu energií. Pokud ty někomu pomůžeš, je logické, že po něm nechceš nějaké veledary, nebo peníze, ale prosté slovo díky, milý úsměv a případná nabídka pomoci na oplátku by proběhnout měla.
To, že jsi bez síly je bezesporu způsobeno právě tím, že neprobíhá výměna těchto energií!!! Zkus se nad tím zamyslet. když to přenesu do světa hmotného, za nákup musíš zaplatit, a to je stejné jako u pomoci. vše, co děláš nezištně tě vysiluje.
Popsala jsem to dostatečně??
Pokud máš nějaké strachy, obavy a pocity pronásledování, prosím o upřesnění.
Nedokážu takhle odpovědět a reagovat.

Re: Re: Re: Re: ...

(anonim, 2. 4. 2014 17:09)

Ne naopak jsem ráda :)) Ano upřesnila a moc děkuji ,ale mě to přijde hrozně sobecké ...stojí mi to za tu oběť ...měla bych dát mnohem víc ....co přesně chcete upřesnit ?:)) Doufám ,že váš tím neotravuji jste laskavá ...moc děkuji :))

Mam pocit,ze jsem to ja

(Jana, 18. 2. 2014 22:14)

Uz od detstvi citim ze jsem odjinud,Jsem oblibena a pritom vnitrne sama.Pro lidi jsem vrbou a pomaham a nasloucham.Na ulici me zastavuji cizi lide a touzi se mnou prohodit par slov,az po precteni teto stranky jsem pochopila dost veci,moc dekuju

:)

(Josefii, 19. 6. 2012 21:03)

Dekuji ...