Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přání otcem myšlenky?

9. 2. 2010
ObrazekZákon přitažlivosti

Pochopení zákona přitažlivosti je klíčem, jak si vytvořit vysněný život.. Zákon přitažlivosti je jedním z nejsilnějších zákonů v celém Vesmíru. Je stejný, jakoprincip  gravitace, vždy platí a vždy probíhá. Zjednodušeně, zákon přitažlivosti říká, že vše, na co se cíleně zamyslíte, přitáhnete do svého života. Pokud se tedy zaměříte na dobré a pozitivní věci, automaticky do svého života přitáhnete víc dobrého a pozitivního. Pokud se soustředíte na nedostatek a negativní věci, přesně to se do vašeho života i vrátí.

Jste tím, na co myslíte

Je nezodpovědné nechat se jen tak unášet životem. Vytvářet si svůj den je vaše boží právo.


 Dobro přitahuje dobro. Jestliže se cítíte v pohodě, smějete se, jste šťastní, tak vysíláte pozitivní energii. Ovšem na druhé straně  jste-li unudení, nervózní, vystresovaní, rozhněvaní , energie, kterou vysíláte je negativní. Vesmír v rámci zákona přitažlivosti nadšeně odpovídá na obě vibrace. Nerozlišuje co je pro vás lepší, jednoduše odpoví na jakoukoli energii, kterou vytváříte. Zpět dostanete přesně to, co jste vyslali. Vaše myšlenky a pocity jsou vlastně vždy jen žádostí pro vesmír, aby vám poslal zpět totéž , ale ve větším rozsahu.

Protože vibrace energie, kterou vysíláte, přitáhnou energii se stejnou frekvencí,takže pokud chcete přitahovat lásku a radost, musíte vytvářet vibrační frekvence lásky a radosti.

Princip je stejný, jako při vysílání a příjmu rádiových vln. Vaše frekvence se musí spojit s tou, kterou chcete chytit. Vaše energie se musí sladit s energií vysílače. Takže vaše vibrace musí být naladěny na pozitivní frekvenci, abyste přilákali pozitivní energii. A samozřejmě naopak.

Naučte se ovládat vaše myšlenky i pocity a udržujte vibrační spojení s tím, co chcete přitáhnout. Mnozí z nás procházejí svým životem tak, že automaticky a bez rozmýšlení reagují na věci, které se kolem nás dějí. Když máte těžký den , nic se vám nedaří  Přiznejte si, že v takových situacích jsou vaše emoce a myšlenky negativní. Jste rozhněvaní, vzteklí nebo smutní. . A vaše negativně nabité myšlenky a emoce automaticky vysílají vesmíru žádost o další negativní zkušenosti. Abyste dosáhli mnohem lepší výsledek, musíte se naučit vědomě reagovat jiným, pozitivně laděným způsobem.

Pokud děláte to, co jste dělali vždy, dostanete to, co jste vždy dělali.

Anthony Robbins

Dobrá zpráva je, že pokud jednou pochopíte zákon přitažlivosti a jeho princip, můžete si začít vědomě a úmyslně vytvářet lepší život. Vždy se můžete rozhodnout i pro jiné řešení  situací, do kterých se během dne dostanete. Můžete se rozhodnout myslet jinak. Můžete se rozhodnout, že se budete soustředit na věci, které v životě chcete, a to že o nich budete přemýšlet. Můžete se rozhodnout, že budete dělat více věcí, ze kterých máte dobrý pocit. Můžete se rozhodnout aktivně se podílet na vytváření své budoucnosti tím, že změníte své myšlenky a pocity.

Vaši budoucnost tvoří to, co děláte dnes, ne to, co budete dělat zítra.

Robert Kiyosaki

Zákon přitažlivosti umožňuje nekonečné možnosti, nekonečnou hojnost a nekonečnou radost. Je jen na vás ,co si vyberete.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář