Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přivtělené duše

20. 8. 2010

Kdo se blíže zajímá o esoteriku a věří v reinkarnaci, tak se už určitě setkal s pojmem „přivtělená duše“. Když člověk zemře, duše buď odejde, nebo zůstane na Zemi z nějakého důvodu. Velmi často jí nedochází, že už nemá hmotné tělo. Zůstává zde třeba i proto, že má pocit, že něco nestihla udělat, nebo někomu musí něco ještě říct. Může zde zůstávat z pocitu, že chce svým blízkým pozůstalým pomáhat, ale bohužel si již neuvědomuje, že nemá jak, když nemá fyzické tělo. Někdy duše neodchází proto, že se nedovede odpoutat od svého majetku, lidí, nebo různých věc, na nichž lpí.

Většina duší ostane na stejném místě, kde zemřely. Jsou to místa jako hřbitovy, nemocnice, místa havárie, vraždy,…

Lidi, kteří jsou nějakým způsobem oslabeni buď závislostí na alkoholu, drogách nebo pod vlivem psychofarmak jsou terčem pro přivtělení. Je více než jisté, že jsou poté touto duší ovlivňováni. Často způsobuje svým nositelům bolesti, nejčastěji hlavy či páteře a to proto, že předává dispozice k nemoci, kterou trpěla ve svém původním hmotném těle.

Je i možné, že tato duše může svého „hostitele“ k něčemu nutit a někdy to končí i třeba sebevraždou.

 Lidé si většinou od této duše nedokáží pomoci sami. Již od dávných dob existovali exorcisti, šamani a v dnešní době jsou to i ti, kdo umí s nehmotnou energií komunikovat a pomáhají jí odejít. Pomoc spočívá i v tom, že se pokusíme duši pomoci vyřešit problém, kvůli kterému tu setrvává. Když zjistíme, že člověk, který přijde s problémem a má u sebe přivtělenou duši, tak ji laskavě odvedeme. Pomůžeme tím nejen dané osobě, že se zbaví svých potíží, ale také pomůžeme duši, která tímto hodně pochopí a v klidu je odvedena, aby se mohla znovu inkarnovat.  

Duše by měl odvádět vždy ten, kdo má s touto prací zkušenost a dokonale ji umí. Je zapotřebí diplomacie a rychlé uvažování terapeuta, který duše odvádí. Může to znít všechno hodně jednoduše, ale často se setkáte s dušemi, které hned tak odejít nechtějí, nebo nechtějí vůbec komunikovat. Často jsou nešťastné, nevědomé, ale také mohou mít touhu škodit, ubližovat. Tuto práci nelze shrnout do jednoho tématu, co všechno duším zabraňuje odejít.

Proto duším pomáhejme, aby se mezi námi netoulaly, pomůžeme nejen jim, ale i sobě. Nakonec to vše může mít i dobrý vliv pro vývoj lidstva na této planetě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář