Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pyramidy a energie

20. 6. 2010

Již řadu století je známo, že už dříve lidé věděli o blahodárných účincích energie pyramidy. Starověcí Egypťané v pyramidě pohřbívali své zesnulé. Mayové používali pyramidu pro své náboženské obřady.

Na védách jsou odkazy na geometrii pyramidy. Dokonce i chrámy a věže bývaly navrhovány do tohot o tvaru. Jenže proč právě pyramida?

V minulém století se na toto téma zaměřili vědci. Bylo zajímavé jejich zjištění, že například rostliny rostly rychleji a lépe prospívaly, u ovoce a potravin se výrazně zlepšila chuť, a nebo mrtvá těla zvířat se ani po pár týdnech v pyramidě nerozkládala.

Bylo zjištěno, že všechny formy života a též všechny věci při uvedení do struktury pyramidy, zlepšují svůj výkon, chování i vzhled. Od tohoto objevu byla energie pyramidy úspěšně používána v léčbě a též napomáhá ke zmírnění únavy a napětí.

Nyní zde nabízím pyramidální meditaci:Obrazek

Představte si  špičku pyramidy přímo na středu vašeho třetího oka na 6. Čakře. Nyní jste světlem, láskou i touhou, prostě vším, co si budete přát.

Pyramida vám dopomůže k její energii.

Představte si zlaté světlo ve vašich rukách. S tímto světlem dostáváte dar, když položíte ruce na sebe i kohokoliv, dokážete mu přinést uzdravení i zdraví.

Odpusťte si vše, co si myslíte, že jste udělali špatně nebo dokonce neudělali, všechno, co potřebujete je Bůh uvnitř vás.

Na sebe nyní myslete jako na zlaté světlo. Buďte tu sami pro sebe nebo pro své blízké a pro každého, kdo vás potřebuje. Během každodenního života se snažte sdílet toto světlo se všemi, s kým přicházíte do styku. Ať vaše zlaté světlo svítí všude, kam jdete. Vyzařuje z vás odpuštění a láska. To pošlete těm, kdo to potřebuje. Dovolte, aby světlo svítilo do všech zákoutí vašeho bytí.

Představte si teplou vodu, která přetéká přes samý vrchol vaší hlavy, oplachuje a čistí vaše tělo zvnitřku od všech toxických látek a všeho temného. Opláchněte si celé tělo až po špičky prstů u nohou a mějte pocit klidu a čistoty.

Toto světlo a pocit si uchovávejte další dny a vězte, že ho budete rozdávat i vašemu okolí :o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář