Jdi na obsah Jdi na menu
 


V jakém případě se obíráme o energii?

20. 11. 2011
Jsou to právě negativní myšlenky, které nás obírají o energii. Mnohdy jsou základní příčinou toho, proč se cítíme unaveni a vyčerpáni. Nevšimli jste si například, že obdržíte-li špatnou zprávu, okamžitě se to projeví na množství energie, jíž disponujete? A naopak po dobré zprávě se cítíte, jako byste se dobře najedli a dobili baterky.
Záporné emoce nám uzavírají srdce a souběžně s tím hatí naši schopnost projevovast druhým lásku. Ta je nejenom zdrojem našeho štěstí, ale i formou energie schopné vyléčit nás a modlitbou také ostatní.
Gary Zukav v této souvislosti mluví o "nízkofrekvenčních" a "vysokofrekvenčních" energiích.
Píše:
"Hněv, zášť a odplata jsou nízkofrekvenčními zdroji energie. Vytvářejí pocity slabosti a neschopnosti vyrovnat se s nároky každodenního života. Láska je vysokofrekvenčním proudem energie. Přináší lehkost a radost."
Kterým myšlenkám dáte přednost a pozvete je do domu svého života? Negativním, jež z vás učiní negativního člověka, zničí vaše vztahy a připraví vás o klid mysli, či myšlenky, jež se stanou schody vedoucími k depresi a nespokojenosti, nebo těm, jež povznášejí, povzbuzují a přinášejí lásku, radost a vnitřní spokojenost?
Zdroj-E.Cayce:Léčivá síla lásky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář