Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vědma a duchovní zrak?

17. 11. 2010

 

CO ZNAMENÁ SLOVO VĚDMA?

Vědma je osoba, neboli bytost, která svým duchovním zrakem vidí věci, které nemohou být klasickým fyzickým zrakem viděny.

Náš fyzický zrak, vidí hrubohmotný svět díky jeho hrubším vibracím, kdežto zrakem duchovním, tak zvaným třetím okem, lze vidět jemnější a rychlejší vibrace, např. Auru, ze které lze vyčíst nejenom váš zdravotní stav, ale i mnohem víc.

Vědma používá několik zraků, jako je zrak mentální, astrální a jiné.

Těžko lze popsat do hrubohmotného světa, jakým způsobem jsou tyto vize spatřeny.

Snad jednoduché vysvětlení by bylo, představit si ve tmě roztahující se oponu, za níž je světlo, ve kterém běží ukázky filmů. Jinak řečeno, jsou to např. Ukázky částí vašeho minulého, součastného a budoucího života.

Vědma je tedy člověk, který může vstoupit za tuto oponu a tam spatřit a také slyšet, to co potřebuje.

Schopnosti má každý z nás. Záleží na nás samotných lidech, zda tyto schopnosti chceme mít rozvinuté v takové míře, že nejenom působí v mentální a astrální sféře, ale také v hrubohmotném, tedy ve fyzickém světě. Tím chci říci, že se z hlediska duchovního žádné zázraky nedějí, neboť z tohoto hlediska je to známé, poznané a dá se říci i obyčejné. Z hlediska hrubohmotného (fyzického, materiálního) se na to díváme jako na zázraky.

Představme si dobu kamennou a dnešní, oproti této době vyspělou civilizaci. Rozdíl je markantní. Člověk z doby kamenné by těžko chápal pojem např. auto, pračka, klobouk atd. V tu chvíli by člověka z dnešní doby prohlásil za boha.

Celý vesmír je o znalostech a pochopení samotného života neboli pochopení vesmíru. Dnešní doba, tak jak ji známe, je oproti vyspělejším civilizacím ve vesmíru, ať už v energetické či jiné formě, něco jako doba kamenná. Jakmile vidíme něco, co jsme ještě nezažili nebo vidíme např. léčitele, který pouhými tahy rukou uzdraví pacienta, kterému zbývalo pár dní života a jemuž materiální pomoc od doktorů nepomohla, prohlásíme to za zázrak. Ale v podstatě se o zázrak nejedná. Schází nám znalosti a moudrost, jak tyto zázraky učinit. Pokud škrtnu zapalovačem a tak zcela jednoduše zapálím oheň a to před zraky člověka z doby kamenné, bude tento člověk mluvit o zázraku. My však víme že to zázrak není, je to jen pouhý obyčejný zapalovač.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář