Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životní číslo a dispozice k nemoci

Stará magická okultní moudrost praví,že nemoci vznikají jedině v důsledku nesprávného myšlení.Na tom určitě něco je.Když například vedeme špatnou životosprávu a onemocníme z toho,tak jsme nejprve špatně uvažovali,neboť myšlenka dává vzniknout činu.
Tedy:protože jsme mysleli špatně,nestravovali jsme se správně a proto jsme onemocněli.Když vypijeme láhev tvrdého alkoholu v domnění ,že nám to neuškodí a pak je nám špatně,tak jsme uvažovali chybně,neboť takové množství alkoholu organismu rozhodně neprospívá.

Toto chybné myšlení spočívá jednak v naší karmické zátěži(vypočtené jmenné číslo),jednak v kosmickém ovlivnění(vypočtené číslo dne narození);veškeré naše myšlení a jednání je totiž ovlivňováno tím,co nám vesmír a naše karma daly do vínku.Typy jedniček se silnou vůlí neonemocní tak často jako něžné a citlivé dvojky.To samozřejmně neznamená,že jedničky nemohou onemocnět vážnější chorobou než dvojky;i ony totiž mohou podléhat chybnému myšlení,když je například jejich ctižádost žene k tomu,aby pracovali víc,než jejich organismus unese.

K pozitivnímu výsledku vedou nejdříve rozumné myšlenky spolu s cílenou vůlí,které jsou převedeny v čin.

Kosmické vlivy a působení záření a vibrací na lidský organismus jsou nepochybné.Karmické a kosmické hodnoty do značné míry určují náchylnost vůči určitým chorobám a organickým poruchám.Kdo ,ale o takovém nebezpečí ví,dokáže se také lépe a účiněji proti těmto chorobám bránit a předcházet jim.

Následující tabulka analogií ukazuje dispozice k onemocnění jednotlivých číselných typů:

Číselný typ
Dispozice k onemocnění
1
Ohrožení srdce a krevního oběhu a velkých cév;srdeční poruchy,angina pectoris,potíže se zády,páteří a svalstvem zad.
2
Žaludeční,jaterní a žlučníkové potíže mají většinou psychickou příčinu;nervózní přecitlivělost,sklon k cukrovce,žloutence,onemocnění střev.
3
Ohrožen je především celý nervový systém;dále hrozí DNA,migréna,bolesti hlavy a srdeční potíže,otlaky,naraženiny,krevní výrony a zlomeniny,předevší v oblasti boků a stehen;ischias a bolesti svalů.
4
Ohroženy jsou především nohy od kolenou ke kotníkům;křečové žíly,potíže s cévami,vředy,záněty,hyperfunkce štítné žlázy,špatný krevní oběh,srdeční potíže,sklon k hysterii,bolestem hlavy a depresím.
5
Ohroženy jsou především dýchací orgány a nervový systém,také trávící trakt;hrozí bronchitída,zápal plic,rakovina plic,onemocnění ramen,paží,tuberkulóza,astma,onemocnění střev,jater a žlučníku,močové a ledvinové kameny .
6
Obzvlášť citlivé oblasti jsou krk,hrtan,ramena,ledviny,močové cesty a krevní cévy;hrozí revma,hyperfunkce štítné žlázy,záněty mandlí,otylost,poruchy látkové výměny,močové a ledvinové kameny,žlučníkové koliky,žaludeční potíže z nervozity,poruchy krevního oběhu,vysoký krevní tlak.
7
Nejvíce ohroženy jsou nervy,krev,nohy a kotníky;hrozí neurózy ,neurotické potíže všeho druhu,křeče ve svalech,anémie,tuberkulóza,edémy,křečové žíly,infekce způsobené mikroby,vrozené anomálie nohou(vrostlé nehty,ploché nohy,příčně ploché nohy).
8
Onemocnění veškerého kosterního systému,litiaza,také revma,DNA,nedostatek vápníku,nachlazení,různé potravinové alergie,žaludeční potíže,kornatění tepen
9
Ohroženy jsou hlava,obličej,čelisti,zuby a orgány podbřišku;hrozí migrény,zvýšený krevní tlak,chronická rýma,potíže s ušima a nosem,plešatost,citlivost orgánů,potíže s močovým měchýřem,sklon k zánětlivým onemocněním a poraněním

Každý človíček se může preventivními opatřeními proti těmto nemocem chránit – na jedné straně tím,že bude rozumně myslet i jednat,na straně druhé i tak,že bude používat správné,to jest pro něho vhodné amulety a drahokamy jako talisman.

zdroj: http://www.zahady-zdravi.cz/esoterika/ostatni/numerologie-cisla-a-nemoci

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář