Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předměty potřebné k očistě prostoru

19. 3. 2010

Sada křišťálů

Křišťály se umísťují do čtverce po vnitřním obvodu bytu či domu. Vytvoří ochranný štít eliminující vliv cizích či negativních energií. Jedná se o velmi silnou techniku k očistě prostoru.Obrazek

Křišťál je energeticky velmi citlivý kámen - a je téměř nemožné zakoupit zcela čistý kamínek. Drobné prasklinky, žilky nebo pavučinky nejsou  nijak na závadu. Navíc křišťály stejně po umístění v bytě začnou přetvářet  a čistit energii a ve většině případů je po měsíci nepoznáte - budou více popraskané a mléčnější. Pokud by praskly úplně nebo byly již celé mléčné, je vhodný čas je vyměnit za nové.

Svíce s kaligrafickým znakem pro očistu

Obrazek

Tato svíce v bílé barvě přináší silnou očistnou energii do vašeho bytu. Jestliže zapálíte tuto svíci, pomůže Vám zbavit se působení cizích či negativních vlivů a energií.

Pálit by se měla  postupně, vždy když cítíme negativní energii. Pro posílení vlivu můžeme do blízkosti hořící svíce umístit ochranný kámen-křišťál s turmalínem

Kámen-křišťál s turmalinem

Tento kámen vyniká mocnou ochrannou energií. Pomáhá eliminovat vlivy cizích energií a chrání svého majitele proti energetickým útokům.Postavte ho vedle zapálené svíce nebo ho také můžete nosit při sobě v kapse.Pravidelně kámen proplachujte studenou vodou a nabíjejte jej na sluníčku.

ObrazekZrcátko Ba gua

Velmi silnou a nejčastěji používanou pomůckou je Bagua (Pakua) zrcátko. Jedná se o dřevěnou osmihrannou placku s kruhovým zrcátkem uprostřed. Kolem něj jsou nakresleny trigramy, uspořádané do obrazce Bagua Ranných nebes. Zrcátko by nemělo být ploché, ale vypouklé ven nebo vyduté dovnitř. Je to proto, aby škodlivá energie přicházející k němu byla přesměrována někam jinam a neodrážela se zpět do původního směru.

Zrcátko je velmi silným objektem, který k sobě dokáže negativní energii stáhnout, i když nemíří přímo na něj a odrazit ji pryč. Umisťujeme je buď nad vstupní dveře do domu nebo vedle nich. Častější je varianta nade dveřmi, ale když tam není místo, tak i vedle nich je to možné.

Je to asi nejčastěji používaný ochranný předmět ve Feng Shui. Slouží k univerzálnímu odrážení negativních vlivů. Mimo to, ale také slouží k přitáhnutí pozitivní energie do domu.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář