Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spojte se s duší druhého člověka, abyste rozpustili překážky v lásce

15. 7. 2013

 Ve vztahu se stává, že přijde období, kdy se cítíte jako zmrazení, neschopní přijít na jakýkoli projev, kterým byste vyjádřili lásku duše. Začněte tím, že pochopíte, že každá situace je pouze dočasná. Věci najdou svůj spád. Často si v životě vytvoříte situace, z nichž jakoby nebylo východisko, a tak se vám vynořují výzvy jít pro své odpovědi výše a čerpat z vnitřních zdrojů, o kterých jste ani nevěděli, že je máte. Když milujete, budete mít spoustu příležitostí růst.

Z takových hluchých míst se můžete dostat buď tak, že počkáte, až se něco stane, nebo můžete pracovat se svou duší, probouzet svá srdeční centra a vnášet do vaší situace lásku své duše, aby ji transformovala. Namísto vzdání se nebo víření pocitů beznaděje ze slepé uličky, se raději prolněte se svou duší. Nechte cirkulovat energii mezi srdečními centry. Prociťujte jas vaší duše, rozšiřujte a rozvíjejte svou lásku, spojujte se s vůlí své duše milovat. Přeneste energii svého centra v solárním plexu do centra srdečního, a transformujte tak a pročistěte všechny hustší energie, které  mezi vámi existují.

Spojte se se svou duší a kontaktujte duši toho druhého člověka. Požádejte obě vaše duše, aby spolu našly řešení, které bude výhrou pro vás oba. Věřte, že takové řešení existuje a objeví se. Pokud máte i nadále pocity zloby, přenášejte stále dokola energii solárního plexu do svého srdečního centra, dokud nepocítíte jas lásky duše. Až toho budete schopni, vyzařujte kvalitu lásky duše – harmonii, soucítění a trpělivost. Pozvěte si do srdce bytost lásky a vyzařujte tuto ušlechtilou lásku k druhému člověku.

Odpusťte tomu druhému, pokud můžete. Zkoumejte, jaké máte příležitosti probudit své srdeční centrum a přiblížit se své duši v této situaci. Ptejte se, jaké drama mezi vámi odráží něco, co se odehrává ve vás samotných. Zjistěte, co byste v sobě mohli změnit, abyste vyřešili tato vnější dramata. Důvěřujte duši své i duši druhého člověka, že budou pracovat na vyšších úrovních, aby našly řešení. Jednejte, jen když budete mít z plánovaného kroku pocit, že je to dobrá a láskyplná věc. Mluvte a myslete na tento vztah dále pozitivně a vizualizujte si, jak mezi vámi dochází k tomu nejvyššímu a nejlepšímu, co je možné.

Prevzaté z:

http://shu.blog.cz/1009/16-odstraneni-zabran-v-lasce

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář