Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár dobrých rad

 

Práce s kyvadlem může oprávněně v někom vzbudit nedůvěru. Už jste se možná setkali s někým, kdo vám kyvadlem "vytestoval" úplné nesmysly? Není totiž žádnou zárukou úspěchu vzít do ruky kyvadlo a začít testovat. Je třeba být vyškolen a připraven, napojen na své Vyšší Já. Je spousta možností, odkud přicházejí informace, které se prostřednictvím kyvadla zobrazují.
 
To, že se kyvadlo pohybuje, je jenom projevem toho, že ruka zachytila informaci a jemně se začala pohybovat. To je jev, který je znám i vědcům, takže na tom není nic záhadného ani čarodějného. Pokud tedy někdo testuje bez řádného vyškolení, mohou jeho informace přicházet z mnoha zdrojů – jeho podvědomí, vědomí, od tzv. ochránců, jemnohmotných bytostí atd.
A právě onen zdroj je alfa a omega úspěchu. Některé zdroje jsou totiž naprosto nedůvěryhodné a nevhodné (např. přivtělené duše). Pak nejsou odpovědi vůbec spolehlivé.
 
Buďte si toho, prosím, vědomi, pokud třeba i sami zkoušíte, zda vám "bude kyvadlo fungovat". Setkávám se s lidmi, kteří kyvadlo používají, věří mu všechno (je to přece kyvadlo, hýbe se jim, tudíž jim funguje). Pak hrozí spousta nedorozumění nebo i škod. Pokud někdo testuje nesprávně a říká své závěry ostatním, pak může opravdu ublížit. Hranice mezi pomáháním a škozením je hodně tenká a ostrá... Nikdy nemějte strach, ale respekt k tomu co děláte, neboť sebemenší zásah může mít velké následky pro nás či okolí.
 
Jako další důvod nebezpečí vidím ve zneužívání kyvadla. Metoda práce s kyvadlem je založena na možnosti komunikovat s bytostmi, které nám celý život pomáhají, radí a jinak podporují v podstatě do této doby jednostrannou formou. Je mnoho léčitelů, kteří tuto metodu používají pro testování či ověřování svých diagnóz, pro mnoho lidí je tímto umožněno ověřovat si správnost jejich rozhodnutí. Tato metoda velmi často však zklame při vysoce zištných pohnutkách v lidském konání. Většinou se tyto negativní či sobecké záměry obrací dříve či později i proti nám samotným.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář