Jdi na obsah Jdi na menu
 


Věříte, že si přinášíte část osudu z minulých životů?

18. 1. 2010
Trýznivé zkušenosti minulosti

Obrazek

 

Velká část příčin chorob se nachází v minulosti. V podvědomí se uchovává celá a kompletní informace o našem životě. Událost prožitého před několika lety a negativní vztah k ní, který se tehdy vytvořil, bude ovlivňovat váš život v současnosti a vytvářet osobní problémy, nebo nemoci.

Podvědomí má obdivuhodnou schopnost se učit. Může se naučit čemukoliv a poprvé. Může se to stát během silného emocionálního otřesu: prožité hrůzy, šoku, ztráty blízkého člověka nebo zrady a zklamání. Potom v určitých situacích podvědomí mnohdy promítá tuto událost. Například pocit viny kvůli nějakému skutku může změnit celý život.

Člověk když nemůže zvládnout situaci, snaží se potlačit emocionální bolest a zahnat ji tak hlouběji do podvědomí. Ale v určitých situacích se tyto emoce vynořují na povrch bez ohledu na vědomí člověka. V takových případech tkví úloha v tom, aby tato ohniska byla detailně prozkoumána a odstraněna.

Valerij Sinelnikov

Toto a spousta jiných našich problémů souvisí s nezdary a trápeními v našem současném životě. Ke zjištní příčin a prozkoumání důsledků nám právě slouží metoda LSVJ - tedy Léčení skrze Vyšší Já. Máte - li zájem se o tom dozvědět více,nebojte se a napište mi :o)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Janu

(Hanka, 22. 10. 2010 11:51)

Dobrý den ,Jani, odpověď Vám zašlu na mail. H.

rodina

(Jana Machálková, 22. 10. 2010 10:01)

Dobrý den hodně mě spojuje poslední dobou vracení a vyřešení něčeho dřív.Třeba prodavá se dům kde žil.můj otec jeho matka a babičky otec.Nevím najednou se o tom dovíme.Atd..ale kupovat ho nebudem.jen mě tam něco táhne.Pan makléř mi zdělil ,že mohu se jít podívat i na fotografie jak domeček předělali.Mám tam jít a myslíte,že se něco ukončí-vyřeší a já už budu v klidu.Děkuji Machálková