Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medová masáž

12. 9. 2010

Medová masáž je zážitek, který se skutečně vyplatí vyzkoušet. Je to prospěšná a zároveň příjemná procedura a nevyžaduje nic jiného, než abyste si ji  vychutnali.
 
Je to silně detoxikační a revitalizační masáž. Využívá účinky léčivých a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů.

 
 
Medová masáž odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži, je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Pro začátek je dobré absolvovat kůru  1x týdně. Později udržovat 1 x měsíčně.
 
Medové masáže – jak probíhají
Při medové masáži se leží na břiše. Masér vám potře záda  voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Následně se otevřenou dlaní začně kůže "tlakovat" . Med vlivem napětí a tlaku, vytahuje z těla  škodlivé látky, houstne ( až žvýkačkuje) a barví se na místech, kde je škodlivin nejvíce.
 
Medové masáže – účinky
Medová masáž má trojí základní účinek. Odstraňuje toxiny v těle, aktivuje vnitřní orgány a ošetřuje pokožku. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Příznivě se podílí na odstranění mnoha kožních problémů.
 
Medové masáže – komu se doporučují
Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy, bolestmi zad, nebo trávícími obtížemi. Medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Lidem trpících na celulitídu, nebo obezitou.  
 
Medové masáže – komu se nedoporučují
Jestliže trpíte alergií na med, máte citlivou pokožku nebo ranky a odřeniny na těle, nebo jste těhotná, tak se medová masáž  nedoporučuje.
 

 

Má-li někdo zájem, kontaktujte mě :o)).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář