Jdi na obsah Jdi na menu
 


Solná detoxikace

24. 1. 2011

 

SŮL NA DRHNUTÍ

Ingredience:

  • Jemná až středně hrubá kamenná nebo mořská sůl.
  • Jojobový nebo Mandlový olej.
  • Vonné oleje dle vašeho výběru (levandule, máta peprná a pomeranč se obvzvláště doporučují).


V malé krabičce smíchejte 2 šálky soli s 6 polévkovými lžícemi jojobového nebo mandlového oleje spolu s 1-2 polévkovými lžícemi z každého vonného oleje. Dobře promíchejte. Dobře uzavřenou krabičku si dejte do koupelny.

Každý den po sprše důkladně rozetřete plnou dlaň soli po celém těle. Počkejte 1-2 minuty. Opláchněte bez použití mýdla do sucha se osušte. Bude to nádherně vonět!

Sůl udělá dvě věci. Odrhne mrtvé buňky z pokožky a póry tak budou účinnější při odstraňování jedů. Zbývající sůl a olej na pokožce bude ještě dvě hodiny po osprchování odstraňovat toxiny. Ještě navíc, sůl (a obzvláště levandule) odstraňuje entity a bloky z vašich jemných těl.

 

Zdroj: mazel.mysteria.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To zní krásně

(Laura, 14. 10. 2015 11:45)

Dobrý den, mám moc ráda vonné oleje jak do aromalamp tak na tělo, ale nejvíc mi sedí avilril dětský olej a hlavně když ho cítím tak si vzpomenujak byla dcerka miminko! Vlastně hledám nějakáý návod na detoxikaci organizmu. Už standartě jako každý rok s tímto sychtavým počasím si nasazuji Bopron premium a dcerce laktobacily pro posílení imunity za pomocíprobiotik, ale ještě jsem si říkala že bych to něčím podpořila a to rozhodně udělám i díky té vačí detoxikaci těla zvenčí...