Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví

2. 4. 2010

Cesta uzdravení

Pokud jste připraveni nastoupit cestu uzdravení, první a nejdůležitější co je třeba udělat je vzít na sebe odpovědnost za svou nemoc a změnit k ní vztah. Znamená to, že za vznik nemocí nikdo nenese vinu, ani vy nejste vinni.Obrazek

Nemoc je vnějším obrazem vašich myšlenek a chování. Je to signál vašeho podvědomého rozumu, že něco děláte špatně, že vaše chování a reakce na události jsou pro vás škodlivé. Je to způsob uskutečňování vašich pozitivních záměrů. Nemoc vás podvědomě chrání před nějakým vaším ničivým chováním. Konečně je to rozhovor Boha, Vesmíru, vyšší Inteligence s vámi.Hodně lidí těžko nese  myšlenku odpovědnosti.

Vzít na sebe odpovědnost totiž znamená vzdát se pocitu ukřivděnosti, kritiky, obviňování sebe a ostatních. To vyžaduje určité změny a úsilí.

Vzít na sebe odpovědnost je první krok k uzdravení. Jen když na sebe vezmete odpovědnost, dokážete se uzdravit trvale a z kterékoli nemoci včetně těch, které oficiální medicína považuje za nevyléčitelné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Janu

(Hanka, 6. 4. 2010 19:25)

Dobrý den, nadváha souvisí se strachem a potřebou ochrany, v podstatě je to jakýsi útěk před city, nejistotou, je to sebeodmítání.Také to souvisí s přecitlivělostí a ustrašeností, jež je možná zástěrka pro skrytý hněv a nechuť odpouštět. Třeba jste v tom našla nějaký svůj "problém" tak přeji hodně štěstí H.

Cesta uzdravení

(Jana, 5. 4. 2010 21:39)

Může být i obezita výlečitelná tím, že za ní vezmu na sebe zodpovědnost ?

reakcia

(Lenka, 5. 4. 2010 17:34)

Velmi dobry prispevok. nieco take som uz kdesi citala a teraz som sa iba utvrdila v tom, ze je to pravda.