Jdi na obsah Jdi na menu
 


Orgonit

Orgonit

  Orgonit – netradiční a ojedinělý typ na dárek!

Jednoduché věci jsou mnohdy ty nejúčinnější! Záleží vám na tom, co jíte a jak potraviny uchováváte? Víte, že TV, PC, mobily, mikrovlnky, ledničky, DVD přehrávače aj. vydávají negativní záření, kterému jste vystaveni? Prospívají vám špatně pokojové květiny? V noci špatně spíte? Vnímáte negativně „ovzduší“ v bytě? Jednoduché řešení je na dosah:

Orgonit – umělý kámen tvořený ze 3 základních složek! 1.) pryskyřice 2.) kovové špony 3.) drahé kameny ( křišťál, ametyst, růženín,…).

Tento kámen napomáhá ke vstřebávání elektrovln, jež vyzařují z domácích spotřebičů. V chladničce absorbuje negativní dopad  uzavřeného prostoru. Očišťuje vodní plochy, zemědělskou půdu a ovzduší. Rozrušuje geopatogenní zóny a jejich vliv na člověka.

Použití:

V chladničce – nekazí se potraviny,uvařená rýže i těstoviny, tvrdé sýry i salámy mají delší trvanlivost a netvrdnou a neosychají,…

V místnosti – rozrušuje patogenní zóny, čistí vzduch, pohlcuje cigaretový kouř, zbavuje stresu, čistí prostor od negativních energií,…

Živé organismy – působí blahodárně na pokojové květiny, v jezírkách působí proti vodní řase, …

Zdraví – působí na kvalitu spánku, při náhlé bolesti položit orgonit vyndaný z chladničky na bolavé místo a nechat působit, vylepšuje náladu, zmírňuje únavu, odstraňuje stres,…

V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek umocňuje.

Je mnoho způsobů využití, pokud máte zájem vyzkoušet je v praxi, kontaktujte mě:

Tel.: 605 948 471

Vyrábíme orgonity různých velikostí – místnosti, kabelky, mobily, chladničky, zahrady,  …

Nabízíme i jako šperky!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Orgonity

(Hanka K., 23. 2. 2014 20:18)

Orgonity od paní Hanky jsou úžasné, objednala jsem si do každé místnosti jeden velký a každému z rodiny jeden osobní, nevím jestli to je tím, že mám Reiky, ale energii z orgonitů přímo fyzicky cítím, ostatní členové rodiny sice ne, ale stejně je pořád u sebe nosí, jak říká můj muž, "ten šutr je fakt takovej sympatickej " :-)

Orgonitek

(Katie, 5. 1. 2013 11:21)

Moc děkuji za krásný orgonitek, kamarádce teď dělá společnost :)

Podekovani

(Andrea, 16. 11. 2012 16:49)

Preji hezky den dekuji moc za darek, ty orgonity jsou fakt super, uz se citim lip. A aj svicky jsou nadherne. Doporucuji vsem, kdo se o to zajima a komu se to libi.

Díky

(Sabina , 29. 10. 2012 7:57)

Ráda bych poděkovala paní Hance za skvělé orgonity. Koupila jsem si je náhodou a úplně mně nadchly. Cítím se mnohem méně unavená, má i večer dobrou náladu, já i děti dobře spíme, dětem se nezdají špatné sny. Funguje to báječně, pořídila jsem další i pro ostatní členy rodiny a na vánoce je mám připravené pro kamarádky jako dárky. Díky moc.

Orgonity

(Renda, 10. 7. 2012 15:43)

Nedavno jsem si objednal orgonity od paní Hanky a jsem moc spokojen. Orgonity se mi libi a myslim, ze i funguji, zatim to vypada, ze deti jsou mene unavene a jestli maji i jine ucinky, to uvidim az z delsiho casoveho horizontu.

Zkušenosti s Orgonitem

(Věra Koblížková, 7. 7. 2012 11:29)

Hanka mi ukázala svět orgonitů asi před dvěma lety. Sama věřím v léčivou sílu kamenů. Časem jsem si pořídila orgonity nejen jako šperk na krk, ale take jako energicke nabíječe do celého bytu. Můj skeptický manžel uvěřil v sílu orgonitu teprve až když jsme začali používat orgonit i do ledničky. Sám se mohl přesvědčit, že potraviny v ledničce s orgonitem zůstávají déle čerstvé. Ted na jaře jsme si pořidili orgonit i do našeho zahradniho jezírka a funguje to úžasně. Jezírko je čisté, bez řas a udržuje se s čisté i bez chemického ošetření. Dcera užívá orgonit k masážím a na meditaci. Kamarádka si čistí a aktivuje čakrová centra. A to jsme s orgonitem teprve začali :-)
Děkujeme Haničko

dotaz

(Daniela, 17. 7. 2011 22:23)

Dobrý den, četla jsem článek na webu záhady života o orgonitech a měla bych zájem si jeden nebo více koupit. \je možno mi napsat, jak si mám vybrat a kolik stojí? díky Daniela