Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výživové poradenství

Zdravím všechny :o)).
Dostala jsem email od Elišky, zasvěcení vědí, pro ty, kteří ne, malé vysvětlení:
Eliška je výživový poradce z Brna, absolvovala u mě seminář R1 a R2 a na minulém Reiki klubíku padla zmínka, že by nám mohla pomoci očitit a správně nastartovat naše tělo.
Mělo to probíhat v rámci klubíku, ale jelikož je to zdlouhavější práce, bylo by toto poradenství (viz níže) 24.,25.3. u mě v Přistoupimi 120. Reiki klub by se proto pořádal o týden později a to 31.3. od 16. hodiny jako vždy.
Takže, rozmyslete si,kdo budete mít o tuto konzultaci zájem a závazně mi napište řekněme do této neděle,abych to mohla s Eliškou nějak skloubit a poslat vám resumé. Pokud budete mít nějaký čas, který by byl pro vás nejvhodnější,tak to písněte taky, prosím.
Všechny tedy moc zdravím a níže zpráva od Elišky   pěkný víkend Hanka


> Předmět: zdravý životní styl v Přistoupimi
>
Srdečně vás všechny zdravím,

zasílám čerstvé a konkrétní informace o výživovém poradenství, které jsem vám slíbila před dvěma týdny na Reiki klubu. Prvotní spontánní nápad byl uspořádat přednášku v rámci dalšího Reiki klubu a následně pro zájemce individuální konzultace. Nicméně poté jsem dospěla k závěru, že by to pro vás nemělo až takový přínos - jelikož na přednášce bych mluvila o doporučeních, ale ty by se třeba týkaly jen několika z vás a mohli byste pak do praxe dávat věci, které by vám nemuseli přinést požadované výsledky. Proto si myslím, že by bylo mnohem lepší, kdyby proběhly prvně individuální konzultace, kde byste dostali ty nejdůležitější informace ke své osobě - ty byste během měsíce daly do praxe, projevily by se už první výsledky ve vaší práci na zdravém životním stylu a následně bychom po měsíci udělali podrobnější přednášku pro všechny, kde už byste věděli, které informace se vás týkají a které nikoliv.

Co se týče výživové konzultace, probíhala by stejně jako u nás v poradenském centru. Nemá smysl probírat něco během půl hodinky a v podstatě nepořešit konkrétně nic. Vždyť my přece potřebujeme výsledky!!!  Proto navrhuji udělat standartní konzultaci na 90minut, s proměřením na tělním monitoru, rozebrání jídelníčku a stravovacích návyků, plus návrh nového funkčnějšího jídelníčku. Za tuto službu si normálně v Brně účtuji 490Kč - pro vás jsem udělala akční nabídku za 250Kč, protože chci přispět k osvětě lidí, kteří si to zaslouží už jen tím, že na sobě mají snahu pracovat a měnit se k lepšímu.

Termín návštěvy Přistoupimi jsem naplánovala na 24. a 25.3. Takže vás prosím, abyste se ozvali Hance, který den a hodina by vám nejvíce vyhovovala, tak abychom si vzájemně všichni vyšli vstříc. Přeji vám krásné dny a moc se na vás těším.

S pozdravem

Eliška Kopecká
poradce pro vnější a vnitřní výživu
Wellness Centrum
Brno, Jaselská 15
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář