Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dálkový přenos reiki

27. 8. 2010

POSÍLÁNÍ VZDÁLENOSTNÍHO LÉČENÍ REIKI


Tyto metody jsou užitečné pro posílání reiki léčby na dálku. Po čase objevíte, že již nepotřebujete používat dálkový symbol a že ani zde pospané metody nejsou potřeba. To je to, jak by vše mělo být.
Jakmile si vyvinete jakési vnitřní spojení s Reiki, přirozeně shledáte, že symboly a ostatní nástroje mohou být odloženy a nebudete je již dále potřebovat. Nicméně, měli byste být opatrní v zavádění tohoto do doby, než toto budete skutečně cítit. Dejte všemu čas a nechejte spojení s energií zesilovat a růst.

 Fotografická technika
Nejjednodušší technikou pro posílání Reiki někomu do dálky je použít jeho fotku. Nakreslete prstem tři symboly na fotku a vyslovte jméno symbolu třikrát během jeho kreslení. Zamýšlejte přitom, že je osoba připravena přijímat naplnění energií  Reiki. Pak vezměte fotku do rukou a posílejte Reiki. Pochopitelně toto můžete dělat i se svou fotkou.

 Zástupné techniky – koleno, stehno- polštářová metoda – medvídkova metoda
Dalším způsobem, jak poslat léčení na dálku je metoda používající koleno nebo stehno jako zástupného symbolu pro vzdáleného člověka. Může být v podstatě použito cokoli. Také se používá polštář nebo plyšový medvídek . Východiskem těchto technik je záměr, že daný objekt reprezentuje vzdálenou osobu. Používáte-li polštář, pak zamýšlejte, že vrchní část reprezentuje korunu, střední část břicho a hruď a dolní část polštáře reprezentuje nohy. Plyšový medvídek je přímou reprezentací. Podobně je to s kolenem/stehnem. Koleno odpovídá hlavě.
Ať již používáte kteroukoli metodu, začněte tím, že nakreslíte tři symboly na objektu reprezentujícího osobu.  Zamýšlejte, že kolena představují hlavu a pak kreslete symboly na koleně a normálně používejte pozice rukou. Pravé stehno pak může reprezentovat přední stranu těla, zatímco levé bude představovat zadní stranu těla.
  Záměr je klíčem k používání inteligentní energie Reiki. Prostě mějte záměr poslat léčení a tak se stane.
 

Prstová metoda
Prstová metoda je další metodou používanou pro reprezentaci osoby. To je užitečné na místech, kde chcete poslat reiki na dálku, ale nechcete k sobě přitahovat pozornost. Tato metoda používá jeden z prstů ruky, který poté reprezentuje osobu nebo situaci.

 Vizualizační technika
Další metoda používá představivosti a vizualizaci toho, že jste s nepřítomnou osobou a děláte léčbu přesně tak, jako byste u ní skutečně byli. Vyžaduje to dobrou schopnost vizualizace a záměr.

 Zářící technika
Existují dvě techniky “vyzařování” Reiki. Buďto jako neurčité nebo posílání někomu, kdo se nachází ve vašem zorném poli. (můžete jej vidět).
Zaměřte se na dálkové léčení, nakreslete tři symboly ve vzduchu. Vyslovte jméno osoby, popřípadě ještě jiné upřesňující informace o osobě, pokud cítíte, že Vám to pomůže se více propojit. Zamýšlejte, že skrze vaše posílání tato osoba přijme Reiki. Držte obě ruce ve výšce hrudi, dlaněmi rukou od sebe. Nebo jak je Vám pohodlné.
Pak prostě pošlete Reiki. Budete cítit, jak tato energie proudí vašima rukama.
Dále je tato technika užitečná pro léčbu někoho, kdo je fyzicky blízko, nebo alespoň ve vašem dohledu. Zvláště vhodná je pro lidi, kteří mají problémy s dotýkáním cizí osoby, při spáleninách, infekčních chorobách.
 

Dělání Reiki na seznamu příjemců
Touto metodou posíláte Reiki celému seznamu lidí se záměrem, že každý přijme Reiki. Je to užitečná technika, pokud máte nějakou skupinu lidí, kteří chtějí dálkovou léčbu, ale nemáte čas dělat toto léčení na každém zvlášť. Vytvořte si z těchto lidí seznam. Tento seznam může zahrnovat i takové věci jako věk, umístění (bydliště) a co potřebuje být nareikováno. Ujistěte se, že máte povolení. Jakmile máte tento seznam, jednoduše skrze tento posíláte energii všem. Umístěte ruce na papír a posílejte Reiki nebo si představte všechny ty lidi, kterak léčbu přijímají.
Obecně platí, že 15-20 minut posílání je vhodné množství času pro dálkový přenos energie.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář