Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příznaky uvolnění Kundalini

18. 9. 2011

Příznaky předčasného uvolnění:
Jelikož jsme všichni osobnosti se svou vlastní minulostí, tělesnou kondicí a individuálním stupněm duchovního vývoje, působí uvolnění Kundaliní na každého z nás rozdílně. Toto jsou některé příznaky přílišného uvolňování Kundaliní dříve, než je naše tělo připraveno:

- Nevysvětlitelné nemoci
- Nevypočitatelné chování
- Snížená schopnost zvládat každodenní život
- Střídavé návaly horka a chladu
- Zmnožení osobnosti
- Extrémní změny nálad: deprese nebo extáze
- Střídání extrémní otupělosti a bystrosti
- Ztráta nebo deformace paměti
- Všeobecná dezorientace
- Extrémní změny osobního vzhledu (člověk může vypadat o několik let mladší v jednom okamžiku a o dvacet let starší za krátkou chvíli)
- Vizuální efekty:vidění světel a barev, geometrických tvarů, scén z minulých životů nebo budoucích událostí.


Kundaliní je zaměřena svým vlastním směrem. Pohybuje se vzhůru páteří a temenem hlavy ven, touto cestou s sebou nese nové vědomí, nové schopnosti a trascendentální stavy. Tak jako se rostlina natahuje za světlem, podněcuje nás Kundaliní hledat osvícení, na své cestě odstraňuje zablokovanou energii, a tím vyvolává příznaky, které jsou výše. Kundaliní má svůj vlastní cíl. My ji v tomto procesu můžeme brzdit, nebo podporovat.
Plně vyvinutý člověk má vyjimečné paranormální schopnosti, velké duchovní vědomí a lze ho považovat za skutečného genia nebo božského člověka. Každý z nás se dříve nebo později musí vyrovnat s Kundaliní, čím lépe budeme připraveni a čím více toho budeme vědět, tím krásnější bude náš zážitek.


Zdroj: Kundalini a čakry - Praktická kniha k uvolnění životní energie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kundalini

(Lenka, 4. 10. 2011 17:23)

Kundalini je jemná, hluboká a euforická kvalita základní životní energie. Je úplně jedno jak se tato energie nazývá, každý národ si jí přisvojil a vyčlenil úzkou skupinku lidí, kteří jsou jakoby nadaní něčím co nemůže mít každý. Většinou nejsou nadaní ničím jenom to předstírají a ostatní lidé na ně vzhlížejí jako na Bohy. Jenom mizivé promile lidí mají skutečně vlastnosti energii využít ve prospěch léčení, získávat informace vyššího já.