Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reinkarce

18. 1. 2010

Připadá vám, že tu na Zemi nejste poprvé? Zažili jste na úplně neznámém místě pocit Deja vu? Když potkáte nějakého člověka, cítítte se s ním dobře a napadne vás, že jste se s ním již někdy setkali?

Jestliže jsme však již kdysi na zemi žili, proč si to nepamatujeme? Zdá se, že řada z nás si na své předchozí životy matně vzpomíná.  Mohly by tyto pocity mít původ v minulých životech? A jak si na to vše vzpomenout?

Někdo si scény z minulých životů může vybavit během meditace, ve snu, nebo jen tak. Většina však volí hypnotickou regresi - návrat zpět do minulých životů.

Popsat tuto zkušenost je pro osoby těžké, nicméně shodují se vněkolika  bodech - pocit klidu a míru, hluk, tmavý tunel, opuštění těla, setkání s jinými bytostmi, Světelná bytost, zpětný pohled, rekapitulace, nepřekročitelná hranice a návrat.

 MUDr. Raymond Moody se celá léta zajímal o reinkarnaci a jeho ordinací prošla spousta lidí, kteří třeba prožili klinickou smrt a nevěděli si se svými prožitky rady. Po uvedení do hypnotické regrese si vzpomínali na minulé životy.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

minulé životy

(peter, 15. 9. 2014 2:37)

Regresná hypnóza pošle dušu do neznámeho prostredia, duša je z toho v šoku, v chaose lebo v ľudskom tele žijeme až okolo 1 mil. životov. Tak povedzme že pred dušou sa vynori pol milióna životov, ktorý si vyberie ? Ten najemocnejší, najbolestivejší, ktorého negatívne zážitky mali byť postupne uvoľňované rozpúšťaním blokád. Takto je duša traumatizovaná, vytvára si takto ešte nové bloky, namiesto vyriešenia problému - viac škody ako osohu. Keby sme nemali bloky, videli by sme všetky životy. Ľuďom na duchovnej ceste pri čistení blokád sa zjavujú nezvládnuté situácie z min. životov teraz na doriešenie, majú náhľad ale len toľko koľko zvládnu, koľko je prospešné pre duchovný vývoj.