Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání s .....(kým, čím)???

20. 8. 2015

Před lety, kdy jsem začínala pracovat s Reiki se mi stala docela podivná příhoda. Nyní, s odstupem času, na ni hledím s větším nadhledem, než tomu bylo tehdy. Nejspíš je to sebranými zkušenostmi, praxí, informacemi... kdo ví.

Celý den jsem se zaobírala prací na klientovi, který měl "na sobě" připoutanou duši své zemřelé maminky. Byl již večer a já na započaté práci chtěla pokračovat až následující den. Ovšem provázel mě stále takový nejistý pocit úzkosti, strachu, nervozity....?? Těžko popsat.

Odešla jsem do sprchy a myla si vlasy....a v tu chvíli se to stalo. Pod tekoucí vodou bylo příjemné teplo, ovšem najednou jsem začala vnímat obrovský chlad. Kůže na těle byla pokryta "husí kůží", mé tělo ovládl paralyzující pocit a vnitřním zrakem jsem viděla cosi, kohosi....

Vnímala jsem stresující stav, který mi připadal, že trvá snad půl hodiny, ve skutečnosti to byl mžik, ale vjem, který se mi zjevil, byl velmi odpudivý. Nechci si to moc připomínat, ale přišlo mi, jakoby mě navštívilo samotné zlo ve své nejkrutější podobě.  Uvnitř sebe sama jsem cítila nutkání, že se musím teď hned okamžitě rozhodnout co udělám. Zda vytrvám ve svém přesvědčení, že půjdu cestou bílého světla, lásky, radosti, víry nebo sklouznu do energií temných, nízkých, zlých.

Nejspíš nemusím podotýkat, že víra v dobrou zvítězila :o).

Jakmile mé přesvědčení o správnosti tohoto rozhodnutí nabylo na síle, nepříjemný vjem zmizel. Ze sprchy jsem vystřelila jako raketa a několik týdnů mi trvalo, než jsem se s tím srovnala. Vždy, když jsem si myla vlasy jsem podvědomě cítila úzkost, aby se tento zážitek neopakoval.

Nyní, po X letech vím, že tehdy jsem byla vystavena zkoušce, zda víra v práci s Reiki a Světlem je pro mě tím pravým. Také vím, že sklouznout na cestu černé magie je snadnější než bychom si mysleli.

Hodně lidí se nedokáže vyrovnat s tím, že zodpovědnost, se kterou pracujeme s  Reiki a jinými systémy je v podstatě darem. Hodně si jich myslí, že nemusí cítit vděk, pokoru a souznění s darem, který nám byl svěřen. Síla lidské mysli je bezbřehá a pokud nám mysl ovládne vztek, zášť, závist....a jsme obdařeni silou přenosu energie, je vcelku snadné druhému člověku "ublížit". 

Nenechme naši mysl vytvářet domněnky, mýty, strachy a fóbie, které by nás stahovaly do temných vod. Věřme, že láska, víra a všudypřítomná radost zmůže hodně, i když se to na první pohled nemusí zdát,  :o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář